Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
İletişimin açık şekilde sürmesi önem taşıyor. Konuşmalarınızın açık ve net olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde yanlış anlaşılmalar, hatalar veya yanlış yorumlar söz konusu olabilir. Kayıplara neden olabilecek sırların saklanması gerekiyor. Evde olumlu değişiklikler yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim. Pazarlıklar veya anlaşmalar sırasında en ufak detayı kaçırmamalı, hatalara veya yanlış değerlendirmelere izin vermemeliyiz. Duygusal açıdan sert tepkiler verebilir veya fazla cesur olabiliriz. Altından kalkamayacağımız görev ve sorumluluklar almayalım, tutamayacağımız sözler vermeyelim veya boyumuzdan büyük işlere kalkışmayalım derim Niobe’ce. Yarın meydana gelecek Ay tutulması etkilerini bugünden hissettirebilir. Konuyla ilgili Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrarlamıyorum, ama okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Bugünlerde her şeye karşı genel bir hoşnutsuzluğunuz var. Esasında bunun gözle görülür, maddi bir temeli yok. Bugünlerde canınız biraz bunalım istiyor gibi nedense. Hızla yok olup giden yaz mevsiminin sizde olumsuz etkileri oluyor. Sonbaharın eşsiz güzellikleri içinde mutluluğun sırrını keşfedebilirsiniz. Biraz iyimserliğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Kartınız Ruh... Bugün sağlığınızla ilgili yorgunluk ve halsizlik belirtileri olabilir. Bünyeniz zayıf düşmüş gibi. Çok çalıştınız artık dinlenmelisiniz. Yoksa doktor yolu açık görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Bazen beliren olumlu gidişat yerini sıkıntıya terk etse de bu geçici bir durum. İş danışmanlarınızla birlikte sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın da ilgiye ihtiyacı var. Onu ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Enerjiniz artıyor. Akademik çalışmalarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra araştırma konularında hızlı ilerleyebilirsiniz. Aynı durum medya ile ilgili alanlar içinde geçerli olacak. Ãœstleriniz ve sorumluluklarınızla ilgili sezgilerinize kulak verin. Dikkatiniz sayesinde başarılı olabilirsiniz. Anneye dair gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
İşyerinizde bazı değişiklikler olacak ve bu değişiklikler sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız yoksa iş yerimizde dışlanan durumuna gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Sivri dilli ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Biraz ilgili davranın. Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Parasal açıdan fazla bir sıkıntınız yok. Bazı yerlere ödeme yapabilir ya da ufak bir alışverişe çıkabilirsiniz. Alışverişlerinizde aşırıya kaçmamaya özellikle özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ağustos 2022)
Zaman kaybettiğiniz ve boşa umut beslediğiniz bir gelişmeyle ilgili, kesin tavırlar içine girmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed