Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Belli bir düzenlemenin, anlaşmanın ya da konunun yeniden yapılandırılması veya açığa kavuşturulması gerekebilir. Herkes kendi fikrinde ısrarcıysa veya kendi maçını oynuyorsa olaylara bu yönüyle yaklaşmanız gerekebilir. Maddi konular dikkat gerektiriyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Kontrolünüz dışında gelişen olaylar için kendinizi daha fazla hırpalamanız yersiz. Size destek olmak isteyen candan arkadaşlarınız var. Oğlak burcu ruhsal açıdan yıldızların olumlu etkileri altına giriyor. Sizinle temasa geçmek isteyen tanımadığınız birisi var. Hayırlı haberler alabilirsiniz. Ayrıca bu aralar çevreniz epeyce genişliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
AŞK: Bugün romantik olmanızdandolayı kendi kendinizi tebriketmeye kalkışıyorsunuz. Bu aradaözen ve iltifatlara boğuluyorsunuz.Huzurlu yapınızın, manyetikgücünüz tarafından çekildiğinihissediyorsunuz.İŞ: Büyük şansınız olabilir. Ama bu durumönünüze bazen derin uçurumlar da açabilir. Parahırsı ile yakın dostluklarınızı unuttunuz. Parayı veişi unutarak çevrenize özen göstermelisiniz.SAĞLIK: Zeka oyunları ve kurnazlık sizi yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Sabah bir alacak meselesi yüzünden biraz canınız sıkılabilir. Bugün en çok ihtiyaç duyacağınız şey, rutinden uzaklaşmak. Dolunay felsefi konularda, yabancılarla ilgili iş ilişkilerinizde ve yolculuk-larda bazı şeyleri netleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Artık önemli sorumluluklar ve başlangıçları geri planda bırakılıyor. Gün ortasından sonra daha keyifli ve dinlendirici konularla ilgilisiniz. Hayatı biraz olumlu yanları ile görmek, içinizden geldiği gibi yaşamak sizi dinlendirecektir. Aynı zamanda dozunda bir eğlence, sevdiklerinizle olan paylaşımlar size duygusal açıdan tatmin getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılaryaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğinialabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Parasal açıdan rahat olduğunuz halde kendinizi sıkıyor, zor günler için para biriktirmeye çalışıyorsunuz. Bugün yatırımlarınızla ilgili gelişmeleri takip edebilir, bazı dostlarınızdan fikir alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Yeni yaşadığınız bir vefasızlıktan çok etkilendiniz. Bu olaydan ders çıkartacağınıza, yeni vefasızlıklara davetiye vererek yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed