Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün kendinizi oldukça zinde ve mutlu hissedebilirsiniz. Bugün kendinize çok dikkat edecek, sinirlenmemeye ve insanlarla aranızı iyi tutmaya aşırı özen göstereceksiniz. Bugün kırgın olduğunuz bir arkadaşınız ile konuşabilir onunla aranızdaki kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşabilirsiniz. Bugün uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilir onların davetini yoğun işleriniz nedeniyle geri çevirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk yaşamınızda şanslı bir gündesiniz. Hissettikleriniz karşınızdaki kuşu tarafından algılanabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Düşünceleriniz oldukça açık. Planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Mesleğinizle ilgili ileriye dönük kararlar almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İletişim ve hareket günlük hayatınıza renk getiriyor. Özellikle eğitim çalışmalarında son derece akıcı zamanlar yaşamaktasınız. Zihinsel açıdan disiplin söz konusu. Ne istediğinizi bilerek harekete geçecek, yakın çevreden bu kez siz destek alacaksınız. Yeni bilgilerin başkalarıyla paylaşımı yanında, kardeşlerle ilgili konular bir arada ilerletilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Fiziksel olarak hareketli olacağınız bir gündesiniz ve perfonmansınız oldukça iyi olacaktır. Her zamankinden daha çok yorulabilirsiniz. Hızlı bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz ancak bu konuda dikkatli düşünmenizde fayda olacaktır. İş yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve aktivitenizi arttıracaksınız. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün yatırımlarınızı yönlendirme konusunda ani kararlar almaya mecbursunuz. Çevreyle olan iletişiminiz maddi konularda sorunlar yaratabilir. Ayrıca gelirinizi genişletmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünlerde genelin dışına çıkmak size zarar getirebilir. Çoğunluğun karşı çıkıp tepki verdiği şeyler size bazen çekici geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed