Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Bugün hayatınızda değiştirmek veya düzenlemek istediğiniz her ne var ise bunu yapmanın tam zamanıdır. Kendinizi yaşamınızın başyönetmeni olarak kabul ederseniz düşündüğünüz her şeyi yapmanız mümkündür. Bu konuda önünüze çıkan engelleri bir bir aşacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Sizinle ilgili çok çarpıcı tespitlerle karşılaşabilir ve bu yaklaşıma siz de katılabilirsiniz. Bu kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir. Bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalacaksınız. Ama bunu yapmanız size beklemediğiniz yararlar da getirebilir. Atak davranırsanız, karşılığını önümüzdeki günlerde alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Öncelikle kendinizi çok iyi analiz edin. Ani söyleriniz onun da aklını karıştırabilir ve mutsuz bir güne başlangıç yapabilirsiniz. Duyarlı ve sabırlı tutum içine girin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Kazandınız ve biriktirdiniz. Şimdi bunu cazip fırsatlar için kullanmanız gerekebilir. Yeni iş kolları yaratmak ve bir iş kurmak için elinizdekileri hesaplayın. Hem maddi hem de beceri olarak biriktirdikleriniz yeterli ise hiç düşünmeyin ve atın bu adımı. Mutlu bir başlangıç olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Bugün daha iyimsersiniz. Yeni imkanların öne çıkması ile kendinizi toparlıyorsunuz. Ortak çalışmalar yaptığınız kişilerle işbirliğini artırmak, onların desteği ile yol bulmak mümkün. Sosyal hayatınızda yer alan paylaşımlar da bir ölçüde sizi keyifli kılıyor. İşten beklenen maddi kazançlar ise sorun olabilir. Daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Çok umutlu olmadığınız bir işte göstereceğiniz sabır, sizi çok şaşırtabilir.Kurduğunuz dostluklardan genellikle yarar görmek, sizi daha başarılı bir insan haline getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2022)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2022)
İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2022)
Çok değişik, ilginç bulduğunuz biri, aynı zamanda da size güvenilmez, biraz tehlikeli geliyor. Zaman sizi üzerek haklı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed