Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugün ve önümüzdeki birkaç gün bazı tatsız diyaloglar ve pürüzler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla bir takım kişilerin yarattığı problemlerle meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz. Bu kişilere engel olmazsanız, kendinizi can sıkıcı tartışmaların içinde bulabilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
İçinize attığınız şeyler patlama noktasına geliyor. Problemlerinizi çözmek için harekete geçmeli, ya da en azından bunları bir yakınınızla paylaşmalısınız. Her insanın zayıflıkları olabilir. Bunları kabul etmediğiniz sürece çözüme gitmektense bunları iyice ciddi bir duruma getirebilirsiniz. Bir grup arkadaşınızın dışarı çıkma önerisini kabul etmek size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Zodyak tablosu bu sıcak günlerde sizleri renkli kılıyor. Dış görünüşünüz bir hayli dikkat çekici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Gün içinde koşturmaktan incelemeye fırsatınız olmasa bile incelenmesi gereken şeylere gereken zamanı yaratın. En azından sonrası için bir kenara ayırın. Önem-li bir konuda kaçırılan detayları yakalama şansınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Ay burcunuzda ilerlemekte olup sizi sorumlu kılan konulara yöneltiyor. Kararlılık içinde olduğunuz bu günleri iyi değerlendirmelisiniz. Kişisel açıdan önem taşıyan konulara öncelik verirken, ailevi konulara gereken zamanı ayırmanız gerek. Diğer yandan iş hayatında amaçlarınıza odaklanmanız söz konusu. Sizi harekete geçiren yeni görevler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Kendinizi yeterince değerlendiremiyor gibisiniz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Sizinle alakalı olumlu düşünceler var. Sabırlı olabilirseniz, zaman size çok şey kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Size ihtiyaç duyan birini, onu çoktandır göz ardı ettiğiniz için göremiyorsunuz. Oysa ona küçük bir vefa borcunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed