Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Bugün aşk hayatınız istediğiniz gibi yürüyecek. Eğer evli bir kimseyseniz eşinizin hoşuna gidecek bazı yenilikler yapmalısınız. Bir süreden beri böyle şeyleri ihmal etmiş olabilirsiniz. Duygusal olarak bazı minik olumsuz astrolojik etkiler altındaysanız da yapıcı mantık ve yargı yeteneğiniz sayesinde engellerin ve tersliklerin üstesinden gelebilirsiniz. Bunların siz de bilincindesiniz. O zaman açık düşünceli ve uyumlu yapınızı ön plana çıkartın ve en önemlisi harakete geçin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Yakın çevreniz son zamanlarda bazı yeni huylar edindiğinizi konuşuyor. Böyle düşünmekte haklı olduklarını biliyorsunuz. Çok abarttığınız kaygılarla edindiğiniz bu yeni huylardan bir an evvel arınmanız gerekiyor. Aksi takdirde bu huyların sizin benliğinizde olduğuna onları inandıracak ve sizi yanlış tanımış olduklarını düşündüreceksiniz. Kendinize bu haksızlığı yapmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Herkesi hakimiyetiniz altına almaya çalışıyorsunuz. İnsanlar sizin dediklerinizi yapsın istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Rahat edeceğiniz bir gün geçirme niyetindeyseniz aradığınızı bulamayabilirsiniz. Konfor eksikliği ya da içinizin rahat etmesine engel olacak krizler söz konusu olabilir. Madem keyif çatacaksınız bir şeyi kafaya takmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Parasal konular, önemli yatırımlar açısından daha dengeli olunması gerekiyor. Ortaklaşa bir konunun getirdiği finasnal kararlar üzerinde iki kez düşünmelisiniz. Sizi bağlayan başkaları ile olan ortak borçlar konusunda ise ciddi bir değerlendirme içindesiniz. Yakın duygusal ilişkilerin yaratacağı baskılar karşısında daha esnek olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Nisan 2022)
İş yaşamınızda yaptığınız işlerden zevk alacağınız ve işbirlikleri geliştrebileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. Kararlarınızda genel olarak iradeli davranacaksınız ve oldukça başarılı olabilecek kararlar alacaksınız. Kendinizi göstermek için elinize bazı imkanlar geçecektir ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz. Bugün iş konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Biriktirdiğiniz toplu parayı işe mi yoksa menkule mi yatırmalı, diye bir ikilem içindesiniz. Bu konuda bilgi sahibi dostlarınıza danışacak ve onlardan birinin de katılımıyla en akıcı yolu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Nisan 2022)
Enerji düzeyiniz yüksek ve siz bunu mutlaka kullanmak arzusundasınız. Başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed