Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Sosyal çevrenizden destekler alabileceğiniz bir zaman dilimi. Geçmişte kalan bir aşk hikâyesinin hesaplaşması ruhunuzu yorabilecek bir noktaya getirebilir. Ya da evli iseniz eşiniz ile ilgili geçmiş bir konu üzerine gerilebilirsiniz. Sonuç olarak geçmiş bir konuyu bugün fazlaca irdelemek yerine kendinizi daha farklı aktivitelere vermeniz en iyi sonuçları beraberinde getirecektir. Aksi halde olayların üzerine gitmeniz emin olun her ikinizi de yıpratabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirdiniz. Bunun gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz. Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun karşılığını arıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Kartınız hata... Son günlerde kesenin ağzını iyice kapatıp cimrileştiniz, alışverişte bir türlü ipin ucunu tutturamıyorsunuz. Sosyal çevrenizde taktirle karşılanıp seviliyorsunuz bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Kendinize karşı biraz toleranslı olmaya çalışın. Aşırı katı ve taviz vermez disiplininiz belki başarıyı getiriyor ancak bir gün biraz nefes alma molası verseniz hiç fena olmaz. Hem bu kısacık mola şarj olmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Bugün yapacağınız araştırmalar sayesinde uzun süreli projelerinizi önemli ölçüde ilerletebilirsiniz. Gün içinde bir araya geleceğiniz kişilerle yaptığınız sohbetler, çalışmanızı çok yönlü hale getirebilir. İlginç fikirleri kaçırmayacaksınız. Tabi geniş vizyonunuz bu insanların desteğini almanızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız. Sizden biraz zorlanacağınız bir isteği olabilir. Ayağınızı özellikle bu günlerde sağlam basmalısınız. Sizi yerinizden kıpırdatma niyetinde olan birileri var gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Tedbirli olma gayretlerinizin bazı kişilerce yanlış değerlendirilmesi sizi üzmemeli. İçinde bulunduğunuz koşulların yeterince değerlendirilemediği ilişkileri askıya almanızda pek sakınca yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2023)
Yanlış zamanlarda çok değişken koşullarda yaptığınız değerlendirmelerde yanılgılar var. İş yaşamınızda zamanlama konularında daha dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed