Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Eylül 2013)
Sosyal yaşamınızda veya bir süredir çaba harcadığınız konularda dikkatler üzerinizde olabilir. Seçtiğiniz alanlarda ilerleme veya kendinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Eylül 2013)
Karmaşadan hoşlanıyor gibisiniz. Bunu dostlarınıza bugün bir kez daha kanıtlayacaksınız. Onlarda bir alışkanlık yarattığını düşünüyorsunuz. Ama yanılıyorsunuz. Hayat karmaşık olduğu kadar da anlaşılır. Mutsuzluk ve göreceli de olsa mutluluk. Görüyorsunuz biraz düşüneyim türünden seçenekler değil bunlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Eylül 2013)
Düşler aleminde geziyorsunuz.Sevdiğinizle aranızdakiuyumsuzluk bir gerçek. O haldedeğişikliliklere birlikte kararvermelisiniz. İş arkadaşlarınızınsizin kurallarınıza göreoynamasını istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Eylül 2013)
Başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz, hem hizmet aldığınız hem de sunduğunuz insanların tatmin olacağı verimli bir gün. Atak ve iş bitirici tavrınız gerekecek. Önemli noktaların altını çizip detayları konu etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Eylül 2013)
Biraz temkinli olmalı acele hareket etmemelisiniz. Eldeki işlere odaklanmak ve tamamlanması gereken konuları aradan çıkarmak gerekebilir. Çalışma şartlarında başlayan değişiklikler, organize olunması gereken konulara çok daha fazla vakit ayırmaya çalışın. Yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız fırsatları kullanırken, iş arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Eylül 2013)
Size duyulan sevgiyle birlikte, çalışma temponuzla saygı da fazlasıyla hak ediyorsunuz. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, bazı kapıları tıklatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Eylül 2013)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Eylül 2013)
Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz. Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Eylül 2013)
Hala yüzeysel olduğunu iddia ettiğiniz bir probleminizde, tamamen ektiklerinizi biçiyorsunuz. Sorunun hiç de yüzeysel olmadığını fark etmeniz, olumlu anlamda atacağınız ilk adım olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141938 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed