Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Belli alanlarda yanlış taraftan gitmek, kötü örnekleri taklit etmek ya da hafif hileli yolları seçmek doğru yönden ilerlemenin ağırlığı düşünüldüğünde daha cazip görünebilir, ama dikkatli olmalısınız!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Birkaç kişiyle birlikte sürdürdüğünüz bir çelişkiniz var. Problemin ana kaynağı olarak oklar bir kişiyi gösteriyor. Bugünlerde incinebileceğiniz bazı tartışmalar söz konusu. Geçmişin irdeleneceği bu tartışmada sabırlı olmanız gerekecek. Gelecekten yana engin düşleriniz var. Bunlara biraz daha inançla bakmanız, o kadar da düş olmadıklarını size gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
AŞK: Geçtiğimiz günlerde kötüolaylar yaşayarak kendiniziüzmüştünüz. Ama bugün olaylarsizin lehinize dönüyor.atamayacaksınız. Artık sevgitomurcukları açmaya başladı.PARA: Maddi hayatınız son dereceolağan ve dingin görünüyor. Uzun süredir çiftmaaş almıyorsunuz ya da iş yerinizde çok grafiğiyüksek bir kazanç elde etmiyorsunuz.SAĞLIK: Aşk hayatınızda aksi giden olaylar sankiömrünüzden 10 yıl götürdü. Moralinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir kişi sizi yarı yolda bırakabilir. Eğer verebileceğinden, bir dostun sağlayabileceğinden fazlasını talep etmişseniz, vaatlerin gerçeğe dönüşmesi konusunda çok fazla iyimser olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Bu seçeneklerden özel olarak birini kullanmalısınız. Bu tercih aşk ilişkinize de bir huzur getirecek. Elinizdeki parayı hareketlendirmeniz için birkaç seçeneğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
İyi niyetiniz, konulara dışardan bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor. Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazla eğilebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed