Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir dert yaşıyorsunuz. Bu dert sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden kazançlı olarak çıkacaksınız. Bazı ilişkileriniz sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde radikal değişiklikler yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde aile içinde yaşayacağınız bir problem sizi üzecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Gününüz iyi geçecek. Bugünün en şanslı burcusunuz denebilir. Ne isterseniz olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni iş kurma niyetinde olanlar şu anki piyasa koşullarını iyi takip etmeli, kısa vadedeki net getirisini hesaplamalılar. Yorucu bir dönem geçirdiniz. Bunun stresini üzerinizden atmak için tatile çıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Oldukça hareketli ve girişimlerle dolu bir gün. Ancak iş hayatına önem vermeniz gereken şartlar sizi temkinli olmaya itiyor. Duygusal açıdan soğukkanlı olmalı görev bilincinizi öne çıkarmalısınız. Tamamlanması gereken işler ve evde yaşanan değişken şartlar sizi huzursuz edebilir. Yine bu dönem iş ortamında sizi destekleyen ve geliştiren olumlu koşullar bulacaksınız:.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Girişkensiniz. Size iş gösterilmesi gerekmiyor. Çalışkanlığınız ve iş disiplininiz de eklenince çok kısa zamanda iş gösterilen biri olmaktan çıkıp iş gösteren biri olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Şu günlerde bütçenize girecek artı bir para görünmüyor. Tatil içn ayırdığınız para size yetecek. Giderleriniz yüklü olduğundan para biriktirme çabalarınız biraz yetersiz kalmış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Zaaflı bir ilişkiniz, gönlünüzü sürekli hoş tutan arkadaşınızın çıkarcı olduğuna dair aldığınız duyumları duymazdan gelmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed