Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Eylül 2013)
Biraz riskli olsa da, diğerlerinin çalışmaları, fikirleri veya performansları hakkında neler düşündüğünüzü dile getirmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Eylül 2013)
Gün içinde duygularınız ve düşünceleriniz iniş çıkışlı bir periyot izleyebilir. Ailenizi ilgilendiren konularda yada evinizde bir gerginlik olabilir. Davranışlarınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iç dünyanızla ilgili bazı sorunlarla ilgilendiğiniz için kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Eylül 2013)
Bazı konularda son derece kesin kararlar verip uygulamak için kendinizi zorluyorsunuz. Hafızanız oldukça güçlü olmasından dolayı size söylenenleri unutma gibi bir şansınız yok. Bunun sıkıntısını aslında siz de yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Eylül 2013)
Sabah kalktığınızda aklınızda bir yapılacaklar listesi varsa, bir kenara bırakın. Planlar hesapta olmayan ailevi meseleler nedeniyle değişebilir. Direnç göstermeyin. Bu değişiklik standart planınızdan daha çok kazanç sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Eylül 2013)
İş ortamında daha fazla iletişim ve sizi sorumlu kılan yeni konular var. Etkin olmaya çalışmalı ve zaman alan uğraşlara yer vermeye özem göstermelisiniz. Detaylardan çok iş çıkaracağınız bu günlerde sağlıkla ilgili sorunlarınız geri planda kalacak. Sosyal organizasyonlar yanında, kendi çıkarlarınızı gözeteceğiniz iş konuları gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Eylül 2013)
Ortak çalışmalar konusunda oldukça duyarlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla sizin aranızda yanlış anlaşmalar veya iletişim eksikliği olabilir. Sakin olmalı ve sabırlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Eylül 2013)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Eylül 2013)
Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Eylül 2013)
Bugün zihniniz çok iyi çalışıyor ancak planlarınızı uygulamaya koymak için bir süre daha beklemeniz daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142261 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed