Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Bugün duygusal hayatınızın ön planda olacağı bir gündesiniz. Eğer siz yalnız bir oğlaksanız yeni aşk ilişkileri geliştirmeye uygunsunuz ve uzun vadeli ilişkiler kurabilirsiniz. Ve süregelen bir beraberliğiniz varsa onunla çok daha iyi anlaşabilir ve uyumlu bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizi daha ciddi boyutlara taşımayı bile planlamanız olasıdır. Kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin bazı önemli sorunları olabilir ve bu yüzden sizin yanınızdayken suskun olabilir. Onun size karşı tavır aldığını düşünebilirsiniz. Aslında o sadece kendi sorunları yüzünden bu durumdadır ve sizden yakınlık beklemektedir. Bu durumlarda fazla üzerine gidip, onu sıkmadan sorunlarını anlaya çalışmalı ve duygusal yakınlığınızla onu teselli etmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun eğer evli bir insansanız eşinizle birlikte bazı önemli şeyler yapmanız olasıdır. Bugün ayrıca yeni çıkabilecek işlerle ya da iş teklifleriyle karşılaşabilir ve faydalı başlangıçlar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Evinizde yapmanız gereken işlerle uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz. Son zamanlardaki girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren tüm konularda kendinizi güçlü biçimde gösterebilirsiniz. Son zamanlarda yaptığınız değişiklikleri ve yenilikleri eleştirel şekilde gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerde parasal konular dikkat çekici olabilir. Her zamankinden daha enerjik ve heves dolusunuz. Düşüncelerinizi güçlü bir biçimde savunabilirsiniz. Yabancılar ve yeni çevreler üzerinizde etki bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Hoşlandığınız biriyle güzel birgün geçirerek mutluluğutadacaksınız. Ama ince ruhluve nazik yapınız onundüşüncelerini ciddiyetesürükleyecek. Ortaklıklarınbitişi gündemde sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. İş için yaptığınız başvuruya olumlu cevap alacaksınız. Harcamalarınıza sınır getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Bugün eğitim ve iletişim konuları öne çıkıyor. Özellikle yakın çevrenizdeki komşunuz ya da iş arkadaşınız olan kişilerle paylaşımlarınız artacak. Sanatla ilgili kursa veya seminerlere katılabilirsiniz. Empati yeteneğinizi ticari alanlarda kullanırken dikkatli olun. Bazı tepkileriniz duygusal temelli olabilir. Fırsatları değerlendirmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Bir çözümsüzlük, epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor. İş ilişkileriniz içinde biriyle sürdürdüğünüz dostane yakınlaşmalarda, önümüzdeki günlerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Sabah saatleri maddi konularda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız ve bir sorununuzdan kurtulma şansınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve maddi konularda daha temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor, destek tekliflerini geri çevirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed