Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Kötü alışkanlıklarınızı ya da bir türlü vazgeçemediğiniz tekrarlayan davranışlarınızı bırakabileceğiniz, kendi kendinizle vakit geçirmekten daha fazla zevk alabileceğiniz, gizli tutulması gereken işlere başlayabileceğiniz veya sizden gizli tutulan olaylar Ya da gizemli ve mistik konulara ilgi duyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Atak ve girişken olduğunuz bir konuda biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Uzak bir tanıdığınızdan onun esenlik haberini alacak, buna sevineceksiniz. Bazı durumlarda çok tez canlısınız. Aceleciliğin aslında insanı geciktirdiğini şu günlerde bir daha göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Zahmetli işler başardınız ama çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Emeklerinizin meyvesini topladığınız bir gün. Aileniz de bundan memnun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Aşk hayatınızın geleceğinden bir beklentiniz yok. Küçük mutluluklar size yetiyor. Üzerinize vazife olmayan olaylara müdahale etmeniz başınıza iş açabilir. Kenarda durup ilgisiz kalamayı denemelisiniz. Dostlarınızdan aldığınız maddi destek sizi rahatlatıyor. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Pek çok konuda net kararlar almaktan yanasınız. Öncelikle para durumunuzu sağlamlaştırmakta kararlısınız. İş hayatının getirdiği uğraşlara gereken önemi vermeniz, yeteneklerinizi somutlaştırmak adına fırsatlar getirebilir. Daha sıkı çalışmanız halinde bütçenizle ilgili önemli adımlar atacak cesaretiniz olacak. İş hayatından gelecek destekler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı, çevrenizdekiler anlayışla karşılayacaklar. Sizden süratli bir tempo bekleniyor. Bu enerjiyi kendinizde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Paranızın kontrolünü kendi elinizde tutmak istiyorsunuz. Para işlerinde yüzde yüz güven içinde olduğunuzu hissetmek istiyorsunuz. Bu özellikleriniz sizi para sıkıntısı çekmekten koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Dost ve arkadaşlarınızla ilgili sürprizler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed