Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Bazı kişilerin fazlaca üzerine gidebilir veya sabrını zorlayabilirsiniz ya da tam tersi bazı kişiler sabrınızı zorlayabilir veya üstünüze gelebilirler. Günü ve hafta sonunu yapmaktan keyif aldığınız sakinlik içeren aktivitelere ayırmanız genel stresi yenmenize yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Bugün sürprizlerle dolu bir ortama katılacak ve yeni dostluklar kurabileceksiniz. Yakınlarınızın sizi ilgilendiren bir girişimi olacak. Hazırlıklı olun. Geleceğinizle ilgili yeni beklentiler içerisindesiniz. Ancak bu beklentilerinize ulaşmanız için büyük bir çaba ve özveriyle çalışmanız gerekiyor. Biraz daha gayretli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
AŞK: Partnerinizin size karşıtutumu değişmediği sürece sizmutlu olmayacaksınız çünküsiz kendinizi değiştirmeyecekkadar inatçısınız. ayrıca bir okadar da sabırlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Eşinizle karşılıklı restleşmelere varabilecek tartışmalar yaşanabilir. Aşırı sahiplenici tavırlar her ikinizde de baskı yaratıyor. Birbirinize özellikle ev içinde biraz daha fazla özgür alan bıraksanız aradığınız huzuru bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Daha farklı konulara yönelecek, somut işler çıkarmak konusunda becerilerinizi sergileyebilirsiniz. İş ve yaratıcılığını bir arada kullanılacağı fırsatları yönetme yetiniz olacak. Bir yandan da aşka daha fazla vakit ayırmak, başkalarını etkilemek konusunda istekli görünüyorsunuz. Olası problemlerinizi gözden geçirmek için açık yürekli olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halletmeye çalışacaksınız. İşyerinizdeki sorunlarınızı birilerine açmaya, haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artıyor. Fakat henüz beklediğiniz sonucu alamadınız. Bugün aynı ortamda olabilirsiniz, duygularınızı açmak için harekete geçmenin tam zamanı. İş hayatınızda yeni projeler ve yeni yatırımlarla ilgili karşınıza sürpriz fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Daha kendinden emin yaşamak istiyorsunuz. Destek anlamında güven duyduğunuz insanların sayısı oldukça sınırlı. İmkanlarınızı zorlama konusunda, sizde dinamo etkisi yapan koşullarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Ãœçlü bir arkadaş grubunuzdaki diğer iki kişi sizin bir davranışınızı yadırgamış ve yorumlarda bulunmuş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed