Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Kendini sizi engellemeye veya ilerlemenizi durdurmaya adamış kişiler olsa da, siz sessiz sakin yolunuzda devam etmeli ve hatta daha fazla gayret göstermelisiniz.Çevrenizdeki bir kişi, ani hareketlerle kendi tarafınızda olmasına ihtiyacınız olan bir kişinin yetenekleriniz konusunda şüphe duymasına neden olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Bu sıralar kendinizi çok ilginç ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Bu ilişkiler ağında kendinize yönelik kazanımlar da gelebilir. Komşuluk türü yakınlaşmalarda üzerinde derin etkiler bırakacağınız birileri var. Bu etkide sempatikliğiniz ön planda. Yakın bir zamanda alacağınız mutlu haber, şehir dışı yolculuklar yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Her konuya şüpheci yaklaşıyorsunuz ve partnerinizi de bunaltıyorsunuz. Ancak ikili ilişkilerde aldatılmaya meyilli bir dönem sizin için. İşinizde risk alacaksınız. Korkmayın kaybeden taraf siz olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Eşinizle ilişkinize dış etkenlerin tesir etmesine, ailevi mevzuların gerginlik yaratmasına izin vermeyin. Birebir iletişimde stres artabilir. Yakın dostlar , arkadaşlarla bir aradayken sorunların çözümüne daha yakınsınız bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Ev hayatına ilişkin öncelikleriniz değişiyor. Oldukça fazla şey başarabilir, istediğiniz yönde kararlar alabilirsiniz. Zira attığınız temellerin sonuçlarına doğru ilerliyorsunuz. Ani yenilenmeler yaşadığınız bu gelişmelere uyum göstermek, güvenlikle ilgili konuları ciddiyetle ele almak zorundasınız. İş ve aile hayatı arasında kaldığınız bu dönem sistemli olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız, yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Yan geliriniz yoksa da, hiç tükenmeyecek para destekleriniz var.Para sıkıntılarını soğukkanlılıkla aşıyorsunuz. Biraz rahat bir insan olmanızın da bunda payı büyük.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2022)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed