Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
İkili ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar ve iş birlikleri ön planda. Ne olursa olsun durağan kalmamalı ve ilerlemelisiniz. Mücadeleci ortamlar ya da rekabet pişmanlık duyabileceğiniz ani tepkilere yol açabilir. Ne kadar sakin ve mantıklı davranırsanız zorlukların üzerinden gelmeniz o kadar kolay olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor.Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
AŞK: İnsanları kontrol altınaalmayı ve sorumluluk sahibiolmayı çok iyi biliyorsunuz.Partnerinize de aynı özenigöstererek onun kalbini çeldiniz.İŞ: Tekdüzelikten hoşlanmıyor,sürekli farklılık yaratmakistiyorsunuz. Değişik fikirler ortayakoysanız da farklı yaklaşımlar ve tepkilergelecektir. Buna hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gün boyu çok çalışarak yoruldunuz.Yaşam tarzınızı iyi ayarlayarak dinlenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz. Gelir durumunuz iyi. Aşırı lükse kaçmayın. Aşkta yeni heyecanlı bir döneme girdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Gün içinde rakiplerinizin sizi bir parça endişelendirdiği durumlar oluşabilir. Ancak bu durumun sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Soğukkanlılığınızı koruyun. Ortaklarınızla ilgili paylaşımlarınızı güçlendirecek gelişmeler gözüküyor. Hukuki işlerinizde uzlaşma vurgusu öne çıkıyor. Daha esnek olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Maddi konularda hesaplı hareket edeceksiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz. Ancak bu konuda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanını bulamayabilirsiniz. Bugün biraz daha tempolu çalışmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed