Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Karışık bir psikolojik yapı içinde olabilirsiniz. Sizi sıkan bir konudan kurtulmak için harakete geçmeniz ve yorgunluğu göze almanız olasıdır. Böyle bir durumunuz varsa aslında hemen harakete geçmeniz de gerekiyor zaten. Eğer tembellik etmeyip hatakete geçerseniz herşeyin çabucak bittiğini ve düşündüğünüze değmediğini göreceksiniz. Bugün aşk hayatınız da oldukça aktif olabilir. Siz bir kadınsanız, bir beraberliğiniz varsa bile, sizi çok beğenen bir erkekle tanışabilir veya birarada bulunup, hoş vakit geçirebilirsiniz. Siz bir erkekseniz herşeyden önce bir anlaşmazlığı halletmek zorunda kalmanız olasıdır. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamda ve belki bir arkadaş toplantısında bulunabilirsiniz. Bu durum size günlük sıkıntılarınızı unutturacak ve önümüzdeki günlere yeni bir güçle başlamanızı sağlayacaktır. Hamgi cinsiyetten olursanız olun sizin için en önemli şey, zorluklardan kaçmamanız gerektiğini bilmektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Gelecek günlerde hayallerinizi büyük ölçüde yakalayacaksınız. Bunu hak ediyorsunuz. İçinizde umutla beslenen coşku, sizi mahcup etmeyecek.Canlı, hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz, istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Sıkıntınızın arkasında ferahlama görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
İlişkilerinde sakinlik arayan Oğlak'lar bugün daha çok yalnız kalmayı tercih edecekler. Gününüzü en az zararla kapatmak için eylemsiz kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Annenizle ilgili bir konu bugün sizi strese sokabilir. Size ihtiyaç duyulduğunda varınızı yoğunu-zu ortaya koymak istemeniz çok güzel. İşin içine duygusal boyu-tu hiç katmamanız ise yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Bugün iş ve meslek konularında iletişim ve risk konuları önem kazanıyor. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde anlayış ve özen göstermeniz gereken durumlar var. Tartışmalı meselelerde diplomatik davranmanız daha yararlı olabilir. İşlerinizde bugünlük riskli adımlardan kaçınmalısınız. İşe dair sorumluluklarınız sizi biraz yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Umulmadık bir anda ortaya çıkan acil bir durumda sakinliğinizi korumanız gerekecek. Yatırım planlarınızı şimdiden yapmanız ve bu planlara bağlı kalmanız gerekiyor. Riskli yatırımlara girmek için iyi bir zaman değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2022)
İçinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor. Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor, ama umutsuzluğa kapılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed