Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Bu gün keskin bir zekaya sahipsiniz, olayları ve gelişmeleri iyi izliyorsunuz. Çeşitli kuruntulara kapılmak, sizi huzursuz bir yapı içine sokacaktır. Bu durumun olumsuz etkilerini diğer alanlarda da yaşayabilirsiniz. Bu gün dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Öyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz. Böyle olmamalı fakat kozmik kısıtlamalar nedeniyle kendinizi toparlamanız biraz zor olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Bugün kendinizi çok yorgun hissedeceğiniz bir gün. Bu yorgunluk duygularınızı ve sinirlerinizi etkileyecek. Sevdiğiniz insanların yakınlığına büyük ihtiyaç duyacaksınız. Zaman zaman olmayacak şeylere sinirlenebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bir haber sizi sevindirecek. Arkadaşlarınızdan bazılarını ihmal ettiniz. Size kırılan bu arkadaşlarınızın gönlünü almaya çalışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Ciddi rekabetle karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle duygusal dünyanızı başkaları yönetmeye çalışacak. Partnerinizle aranızda gerginlik başlayacağı gün de denilebilir. Bugün kuralcı yönünüzü yok etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Grup içindeki görevlerinizi yaparken ortağınız sizi destekleyecek. Aldığınız haberlerdeki belirsizlikler bugün netleşecek. Çevrenizde sizle ilgili yapılan dedikodulara eşiniz müdahale edip sizi koruyacak. Hırsınız ve azminiz ev hayatınızdaki değişimi te-tikliyor. Bu konuda eşinizle gerginlik yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Kendinizi son günlerde iyice programladığınız hedefleriniz, bir belirti göstermese de gittikçe yaklaşıyor. Daha sıkı önlemlerle, geciktiğinizi düşündüğünüz disiplin sorunlarını halledeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2023)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Küçük birikiminiz sizi rahatsız ediyor adeta. Yakınlarınızın önerilerini dikkate almak yerine zevkinize harcamak düşüncesi ağır basıyor. Bugün bir büyük alış veriş planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2023)
Atacağınız adıma çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu adıma büyük taktik hatalarla hazırlanıyor ve bunu bilmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed