Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Daha mantıklı hareket etmenizde fayda var. Günün ikinci yarısında önemli olmayan bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hava şartlarına göre gereken tedbirleri almanız, oluşabilecek herhangi bir kalıcı rahatsızlığı önleyebilir. Sosyal ilişkilerinizde yetersiz kalmaktan kaçının. Özel hayatınızda dikkatli olmalı ve hiç bir konuda fazla açılmamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Sosyal faaliyetler açısından son derece yoğun bir gün geçireceksiniz. haberleşme trafiğiniz çok hızlı olacak. Kime ne zaman ne sözü verdiğinizi hatırlayamadığınız anlar yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızdan alacağınız davet size ne kadar cazip gelse de partnerinizle geçireceğiniz saatleri hiç bir şeye değişmeyi düşünmeyeceksiniz. Ailenizden birisi ile gün içinde aranızda küçük bir tartışma geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
İstekleriniz gün geçtikçe artmakta. Mali sorunlar yaratarak hayatınızı zora sokabilirsiniz dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Üst düzey yetkililerle geliştireceğiniz olumlu diyaloglar sayesinde geniş bir çevre edineceksiniz. İş yerinde aleyhinize çıkarılan suni söylentiler sizi üzmesin. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuz çevrenizdekiler biliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Bugün çevresel faktörlerin lehinize işlediğini gözleyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği ve ziyaret trafiğinizin artabileceği gözleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Göze görünmeyen küçük harcamalarınızın önünü kesmelisiniz. Umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ekim 2022)
Kimseye minnet borcunuz yok. Bu anlamda alacaklı olduğuna inanan kişi, sizin bunu kabullenme eğiliminizi sezdikçe ısrarcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed