Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Beklenmedik şekilde farklı şeyler size esin kaynağı olabilir. Dolayısıyla rutinin dışında yerlerde vakit geçirmenizde fayda var. Bazı kişilerin size dayattığı değişiklikler ani tepkiler vermenize neden olabilir. Olan biteni dikkatle ele almalı, kendi pozisyonunuzu da koruyacak şekilde hesaplayarak hareket etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Yakın çevrenizde parasal sorunlar çeken bir arkadaşınızla ilgili bazı çözümler geliştirdiniz fakat bu çözümleri ona söylemekten korkuyorsunuz çünkü planlarınızın başarısızlığa uğrayabileceğini düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı endişelerinizin daha da artmasına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
AŞK: Sevdiğiniz kişinin size yolgöstermesini istiyorsunuz. Budurumda kendinizi acizgösterdiğinizin farkındadeğilsiniz. Sizler çok zeki kişilerolarak kendi yaşamınızı kendinizkontrol altına almalısınız.İŞ: Çok fazla fikir dağınıklılığı yaşıyorsunuz. İpinucunun kaçmasına fırsat vermeyin aksi halde işarkadaşlarınız bu durumdan rahatsız olacaktır.SAĞLIK: Bugün iştahınız açık. Tatlı tüketiminiazaltmalısınız. Aksi halde kilo alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
İlişkinizi bir hata olarak ele almanız için henüz çok erken. İşinizle ilgili çıkış yolu aradığınız bir sorununuz var. Bunu tek başınıza çözemezsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerden destek istemelisiniz. Elinizin altındaki bazı fırsatları değerlendirirseniz yeni imkânların peşinde koşmakla kendinizi yormazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Finansal konularda sürpriz gelişmeler gözüküyor. Aklınızı kullanarak önemli başarılara imza atabilirsiniz. Bugün alacaklarınızı tahsil etmek daha kolay olabilir. Cesaretiniz sayesinde kariyerinizde yükselebilirsiniz. Kendinizi aşabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Değişime olan açıklığınız kazançlı çıkmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz. Ödemelerden yeni arındırdığınız geleceğinizi yeni borçlarla doldurmak yerine, harcamalarınızla standardınızı dengeleme yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Bugün alacağınız bir habere gereğinden fazla tepki vermemeye özen gösterin. Ani kararlar almaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed