Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
İmkansız taahütlerde bulunmaktan kaçının. Gökyüzünü asfaltla kaplamayı vaat etmekle, asfalt kaplamak arasında fark var sonuçta, öyle değil mi? Bitirmediğiniz veya yarım bıraktığınız eski fikir veya projeler tekrar gündeme gelebilir. İlham verici bulduğunuz bir kişiyle ilişkinizi yenilemeniz gelecekte daha fazla para kazanmanıza yol açabilecek fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Gerçek duygularınızı açığa çıkartmanız gerekiyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Çevrenizdekilerin sorunlarıyla ilgilenmekten kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Bugün kendinize zaman ayırmak için çokça fırsatınız olabilir. Uzakta yaşayan bir dostunuzla haberleşip, sevinebilirsiniz. Karasızlık yaşayacağınız bir gün. Bunda sizin bir suçunuz yok, çünkü çok çeşitli önerilerle karşılaşıyorsunuz. Sizin için harekete geçme zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Bugün tüm gücünüzle bazı konularda gerçeğe yaklaşmış sayılıyorsunuz. Ama dünyayı siz değiştiremezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Çevrenizden birine karşı duygularınız her an aşka dönüşebilir. Kendinizi kaptırmaktan korkuyorsunuz fakat bu, güzel bir birliktelik olacak. Gerçekleşmesini çok istediğiniz bir hayaliniz var. Bunun için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Ödemelerinizi aksatmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Kendinize olan sorumluluklarınızı yerine getirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Doktor kontrollerinizi tamamlayabilir ya da ihmal ettiğiniz diyetinize tekrar başlayabilirsiniz. Bugün yeni kararlar almanız ve bunları uygulamanız çok kolay olacak. Yeter ki isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
İş hayatınızın önü çok açık. Başarılı mesleki geçmişiniz, size yeni yeni fırsatlar hazırlıyor. Biriyle ilgili düşüncelerinizde kafa karışıklığı içindesiniz. Konuyla ilgili yeni bilgilere, güvenilir tanıklıklara ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Uzun zamandır peşinde olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili, yakında haberler alacaksınız. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
İlişkilerde daha önlemci olmanız gerekebilir. Değişen koşullar karşısında, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed