Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Başkaları tarafından size sıkıntı veriliyor, onlardan uzaklaşın veya sorunlarını taşımayın. Bu ara sosyal ilişkileriniz rahat değil. Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız yada hoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir. Çeşitli duygusal kırıklıklar ve moral bozuklukları yüzünden girilmemesi gereken ilişkilere girme eğilimlerinde olmanız ve ani kararlarla, maceralara atılmanız olasıdır. Çevrenizde bu tip ilişkiler geliştirmek için gerekenden çok imkan bulunacaktır. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamanız ve bile bile tersleşmeniz olasıdır. Gerçi ilişkinizin büyük bir kavga dönemiyle noktalanması fazla olası değildir fakat devamlı olarak artan bir asabi gerginlik içinde olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Çok fedakar yaklaştığınız bir ilişkinizde, arkadaşınızın paylaşmacılığının iyice körelmesine neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi bir hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Dalgın olabilirsiniz. Kendinizi bu kadar fazla rahatlığa alıştırmamalısınız. İşinizi tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Evdeki çalkantılara rağmen, iş ortamınızda ve kariyerinizde güzel günler yaşıyorsunuz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz keyif verecek. Kimsenin sizin karşınızda olmadığı gerçeğini kabul ederseniz mutlu olabilirsiniz. Gizli düşman teorisi sizi yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Kendinize değişik uğraşlar bulmak ve yeni hobilerle zamanı doldurmakta heveslisiniz. Duygularınızı pozitif ifade edebileceğiniz yaratıcı konularda sizi mutlu edebilir. Aşk hayatının öne çıktığı bu günleri daha iyi değerlendirmeli, sorunlardan uzak durmalısınız. Zira iş ve eve ait artan sorumluluklar oldukça yorucu görünüyor. Aileden bağımsız hareket etmeniz kolay olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Aralık 2021)
İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve bu doğrultuda çalışabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumluyönlendirebileceğiniz bir gün. Yakın çevrenizden biri size maddi konularda destek olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Sağlık anlamında son zamanlarda her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz. Dikkatli olun sağlığınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed