Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bugün sizin için aktiviteler herşeyden ön planda olabilir. Kafanız fantazilerle dolu olabilir diğer konular size sıkıcı gelebilir. Bu yapınızın sadece hayalde kalacağını da sanmamalısınız. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından da oldukça şanslısınız. Fakat gene de dikkati elden bırakmanız pek tavsiye edilemez. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Sosyal saygınlığınızda artış olacaktır. Mutluluk ve memnuniyet hisleri içinde olabilirsiniz. Hayatınız daha rahat bir şekil kazanıyor. Bazı hediyeler alabilir veya verebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Daha ağırlık verip yoluna koymaya çalıştığınız bazı iletişim sorunlarınız var. Belli ortak amaçlarda birleştiğiniz kişi ya da kişilere karşı ani ve aşırı duygusal davranışlar içersine girebilirsiniz. Bugünlerde duygularınızın tamamıyla kendi denetiminizde olması, biraz karmaşıklık içinde görünen ilişkilere belli ölçülerde netlik kazandırabilmenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Mantığınızla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz fakat duygularınızı da yok saymaya çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Ne istediğini bilmeyen ve bu yüzden de huzur bulmakta zorlanan bir ruh halini yaşayabilirsiniz bugün. Çareyi başkalarında aramayın. Kendinizi dinleyin. Yüreğini-ze sorun. Başladığınız işlerin sonuçlanması için sabır gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Size destek veren pek çok gelişme var. Hayata dengeli baktığınız bu dönem karşınıza çıkan fırsatları kullanmalısınız. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz konulara yakın durmalısınız. Yurt dışı bağlantılı konularınızda elle tutulur sonuçlar için çaba göstermeniz gerekecek. İş hayatının test altında olduğu bu dönem bazı engeller söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2021)
İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekinmemelisiniz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi saptamış olmanız gerekiyor. Bu görüşme, iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bir iki güne kadar bir para haberiniz olabilir. Bu haber sizi hemen harekete geçirebilir. Sevinç duyabileceğiniz bir haber olabilir fakat bu biraz da haberi nasıl değerlendireceğinize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Birbiriyle çakışan değişik konularda aceleyle seçimlere zorlandığınızı hissetmeniz, birbirini engellemeyen ortak çözümleri görmenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed