Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Finansal anlamda geçmişten gelen borçlarınıza ve alacaklarınıza karşı yeni bir düzenleme getirmek için kollarınızı sıvama yoluna gidebilir, bu sorunu kökünden çözmek için artık kalıcı değişiklikler yapma yoluna gidebilirsiniz. Geçmişten getirdiğiniz ve aksaklık yaratan küçük sorunları çözüme kavuşturmakla yeni çözümlere kapı aralayabilecek, maddi anlamda kendi çabalarınızla kendi sorununuzu giderebileceksiniz. Sizin de gördüğünüz gibi istemekle yapmak arasında sadece küçük bir adım atmak yeterlidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda ağır kanlı kalabiliyorsunuz. Yarardan çok zarar getiren hoşgörülerle sürdürdüğünüz dostluklar var. İleriki zamanlarda bu konudaki bazı birikimler patlamalara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Kartınız Zenginlik... Bugün ruh haliniz her zamankinden çok farklı sayılır. Sürekli mali konuları konuşuyor ve ilgi odağınız parasal meseleler. Kendinize de zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Partnerinizin söyleyecekleri biraz aklınızı karıştırabilir. Daha doğrusu duygularınız ile gerçekler arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Mantık penceresinden ayrılmayın. Duygusal tepki ve tepkisizlikler ikinize de zarar verir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Eve ve aileye dair konularda yoğun ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ev ve mülklerle ilgili yeni gelişmeler gözüküyor. Taşınmak veya ev almak gibi bir hayaliniz varsa ummadığınız şekilde gerçek olabilir. Hatta başka bir şehirde yaşama seçeneği ortaya çıkabilir. Değişim ve güven arayışınız sayesinde köklü değişiklikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Birtakım düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, tartışmayı kısa sürdürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz. Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Duygularınızı frenlemeyi bilmelisiniz. İntikam ateşiyle dolaşmanızın en büyük zararı yine kendinize olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed