Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Bugün biraz tembellik yaparak hareketsizlik geçirme eğilimindesiniz. Ancak bir an önce silkinip, ilgilendiğiniz her konunun üzerine düşmeniz gerekiyor. Büyük başarılar kapınızda fakat siz kapıyı açmaya üşenirseniz kaçıp gidebilirler. Canınızı sıkan kişilere doğrudan karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir. Siz bir Oğlak kadınıysanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. İncir kabuğunu doldurmayacak nedenler yüzünden birlikte olduğunuz erkek tarafından kalbiniz kırılabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Bugünlerde etkilenmeye açık duruyorsunuz. Çevrenizde buna çok istekli ve hazır kişiler var. Kendinizden emin halinizi göstermeyen bazı iç hesaplaşmalarınız var. Gizlilik niyetleri bunları iyice içinden çıkılmaz hale getirecek. Son zamanlarda kendinizi daha güvende hissetme eğiliminiz, hatalı seçimler yapmanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Kartınız Affetme... Biraz ketum ve utangaç görünüyorsunuz ama çevrenizdeki insanlara sadıksınız. Çıkarlarınız için hiç kimseye boyun eğmeyecek kadar da ciddisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddiyatla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırım konusunda hiç kimseye güvenmiyor, özel kazançlarınızı kendiniz takip ediyorsunuz. Sevdiğiniz insanla görüş ayrılıklarınız ilişkinizi soğutmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Bugün yine disiplinli, otoriter ama tatlı halinizle işlerinizin başına geçeceksiniz. İş arkadaşınızla yaptığınız tartışmanın sıkıntılarını çalışarak unutmaya çalışacaksınız. Büyük beklentiler içindesiniz. Enerjinizi daima olumlu işlerde kullanıyorsunuz ve başarılı oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Maddi bakımdan bu aralar çevrenizdeki insanlara göre daha iyi bir konumdasınız ve sizden her an borç para isteyebilirler. Borç verirken iki kere düşünmeli , borç verdiğiniz insanın güveneceğiniz birisi olmasına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Sağlık konularındaki bazı ertelemeler sonradan üzüntü yaratabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed