Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bazı kişilerin sözlerine göre hareket etmek yerine bilgi toplamaya çalışmanızda fayda var. Maddi, duygusal veya fiziksel tehdit oluşturabilecek olay ve kişilere karşı korunmanız gerekiyor. Uzlaşma sağlanamaması durumunda bazı ilişki veya iş birlikleri size maddi veya manevi bedel ödetebilir. Politik olmanız kazanan taraf olmanızı sağlayacaktır. Zorlayıcı etkiler altında olmanıza rağmen, bazı endişelerinizi geride bırakma şansı buluyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Önemli bir konuda gerekli hassasiyeti göstermiyorsunuz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz. Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, sizden tersi davranışlar bekliyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayacaksınız. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
AŞK: Bugün romantik olmanızdandolayı kendi kendinizi tebriketmeye kalkışıyorsunuz. Bu aradaözen ve iltifatlara boğuluyorsunuz.Huzurlu yapınızın, manyetikgücünüz tarafından çekildiğinihissediyorsunuz.İŞ: Büyük şansınız olabilir. Ama bu durumönünüze bazen derin uçurumlar da açabilir. Parahırsı ile yakın dostluklarınızı unuttunuz. Parayı veişi unutarak çevrenize özen göstermelisiniz.SAĞLIK: Zeka oyunları ve kurnazlık sizi yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
İşinizi büyütmek istiyorsanız. Arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda destek almalı, sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Kazanç artışı, kariyerinizle paralel ilerleyecek. Yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissetmeseniz de teklifi geri çevirmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Çok hareketli zamanlar yaşıyorsunuz. Artık gündelik işlerin getirdiği sorumluluklar, iş ortamında başlayan dinamizm sizi disiplinli çalışmalar yapmaya itiyor. Daha mekanik konular, teknik açıdan sizi geliştirecek uğraşlar yeni sorumluluklar getirebilir. Yoğun konsantrasyon gerektiren işlerde başkalarının fikirlerini önemsemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2022)
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Maddi konularda sevindirici haberler alabileceğiniz bir gündesiniz. Hiçummadığınız çalışmalardan ve unutmuş olduğunuz konulardan parasal kazanç sağlamak çok hoşunuza gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bazı sorunları görmezden geliyor ve bu sorunları çözmek yerine kaçıyorsunuz. Sorunlarınızın üstüne gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed