Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Baskı altında bulunmak ve düşünce yapısı olarak duygularınızı ön plana almak sizi sıkıntılı olayların içine itecektir. Bu durumu engelleyebilmeniz içinse mantıklı olmalı ve hayır demesini bilmelisiniz. Eğer kafanızda kesinleşmiş bir düşünceniz yoksa harekete geçmemek için direnmelisiniz. Çünkü yoğun enerjinizi yanlış değerlendirmeniz sizi huzursuz bir yapıya sokacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ummadığınız bir davranış gösterebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaşayacağınız küçük bir kırılma geçmişi de sorgulamanıza neden olabilir. Geçmişi düşününce hayal kırıklığınız daha da büyüyecek. Bugün yaşadıklarınızı başka yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Size destek olan dostlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Bugün mutlu ve etkili günGeçirerek sevdiğinizle olansorunların üstesindenbirlikte geleceksiniz.Alacağınız ufak bir hediyeSizi mutlu etmeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Çalıştığınız yerde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu iş ve aşk hayatınıza yansıtmayarak çok doğru hareket ediyorsunuz. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler başarılı hamleleriniz sonucu para kazanacaklar. İşinizin yoğunluğunu bahane ederek ailenizi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Akılcı adımlar atmanız gereken günler içindesiniz. Para durumunuzu yeniden gözden geçirdiğiniz bu dönem çalışma kapasitenize hız vermelisiniz. Zira işle ilgili yeni konular ve getireceği kazançlar söz konusu. Bu alanda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kişisel becerilerinizi öne çıkarmalı, gruplardan gelecek kaynaklar üzerinde durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Disiplinli ve programlı bir şekilde çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Ãœzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. İş ortamınızda beklediklerinizin dışında bazı gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler canınızı sıkacaktır. Detaylar sizin için önem kazanıyor ve çalışmalarınızda oldukça dikkatli hareket edeceksiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu sorunları çok fazla büyütmemeli ve sizin dışınızda kalan konularla ilgilenmemelisiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Para konularında vefa duygunuz ileri boyutlarda. Bu duygusallık, para sıkıntılarında yalnız bırakılmayı çoktan hak etmiş bir yakınınıza tavır almanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ağustos 2022)
Kolay onarılabileceğini sandığınız zedelenmiş ilişkilerde biraz zorluklarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed