Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
En güvendiğiniz kişilerin garantisi altında olsa da, bugünlerde her şeyi en ince detayıyla ele almanızda fayda var. Maddi içerikli konular belli alanlardaki başarınızı engelleyebilir. Size yardımı dokunabileceğini düşündüğünüz kişilerle bağlantı kurmalısınız. Vazgeçmekten ya da ödün vermekten çekinmeyeceğiniz şeylerin getirileri de büyük olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Ekim 2013)
Genel anlamda güzel etkilerin altında kalacağınız bir gün. Duygusal bakımdan oldukça güçlü olacağınız bugün bazı kişilere yardımcı olabilirsiniz. Sezgilerinizin doğrultusunda alacağınız kararlar sizi yanıltmayacaktır. Olayları yönlendirmek için gerekli performansa ve güce sahip olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Ekim 2013)
Tecrübelerinizi kullanarak geniş bir dost sahası ediniyorsunuz. İşlerinizi için size çok yardım ediyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Ekim 2013)
Dışarıya uyumlu görüneyim diye içinizde biriktirdiğiniz kızgınlıklar hedefinden sapıp sevdiklerinize parlamanıza neden olabilir. Stresi azaltmak için okumak, gezip yeni insanlar tanıyıp yeni ilişkiler oluşturmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Size iyimserlik getiren pek çok konu öne çıkıyor. Dün başlattığınız girişimlerin sonuçlarına odaklanabilir, yurt dışı ilişkilerinizi geliştireceğiniz adımlar atabilirsiniz. Akademik bir çalışma düşünüyorsanız yeni destekler alarak harekete geçebilirsiniz. İletişim ve uzaklardan alacağınız haberler aradığınız tutarlı yeni ilişkiler açısından önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Ekim 2013)
Meslek yaşantınızda üstlerinizin desteğini alabileceğiniz görülüyor. Bunu hakkettiniz. Yalnız yine de hayali taleplerde bulunmak için çok erken. Aynı performansta işinize sarılmaya devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Ekim 2013)
Toplumsal yaratıcılığınızın güçlü olduğu bir gün. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmayı başarmalı ve amacınıza uygun hareket etmeyi bilmelisiniz. Eğlenmeye ve kendinize vakit ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Ekim 2013)
Maddi konularda sevindirici haberler alabileceğiniz bir gündesiniz. Hiçummadığınız çalışmalardan parasal kazanç elde edebilirsiniz ve bu sizi çok mutlu edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Ekim 2013)
Gizli kalmasını istediğiniz konuları herkesle konuşmaktan vazgeçmelisiniz. Çok anlamsız bir hareket bu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141950 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed