Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Bugün hem ofis arkadaşlarınızla hem de ev yaşamınızda karşılaşacağınız bazı problemlerde artık tepkili olmaktan vazgeçip farklı bir tarzda yaklaşım yolu geliştirmelisiniz. Zira bu davranış şekliniz başkaları tarafından çekilmez olarak algılanıyor olabilir. Yaşamda her zaman ve her yerde sorunların olması muhtemeldir. Önemli olan bizim bunlara bakış açımız ve davranış şeklimizdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Son zamanlardaki düzensizliğiniz çok ileri boyutlara varmış gibi. Çok inanarak giriştiğiniz değişme çabalarınızdaki zorlanmalar, hiçbir zaman değişmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenizi gerektirecek. Ayak sürümeniz, bu defa imajınızı tazelemeniz dışında da yararlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Kartınız Hata... Son günlerde kesenin ağzını iyice kapatıp cimrileştiniz. Alışverişte bir türlü ipin ucunu tutturamıyorsunuz. Bu huyunuz çevrenizde beğenilmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Bugün yediğiniz içtiğinize, aldığınıza, harcadığınıza,söylediğinize, size söylenene dikkat edin. Şımarma ve kendinizi ön plana çıkarma, büyük v aatlerde bulunma ve size söylenenleri fazlasıyla abartma riskleriniz mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Bugün sık sık düşüncelere dalıp gitme eğilimindesiniz. Aklınızı kurcalayan ve size yük olan meseleleri çözme sürecine girebilirsiniz. Bu yöndeki kararlı ve istekli tavrınız sayesinde ilerleme sağlayacaksınız. Ayrıca geçmişte yaptığınız bazı iyiliklerin yaşantınıza özellikle de iş hayatınıza olan olumlu yansımalarını da görme fırsatınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Edindiğiniz her yeni bilgiyi iş yaşamınıza nasıl uyarlayabileceğinizi düşünme alışkanlığınız ufuk açıcı bir deneyim. Yine de, bunun sizi hayalciliğe sürüklemesine izin vermemelisiniz. Neyin işe yarayıp, neyin yaramayacağını belirlemek için yeni bilgileri bir süzgeçten geçirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Harcamalarınızı biraz daha kısmanız, daha sağlam arayışlara girmeniz gerekiyor. Bugün yatırımınızı başka bir yere kaydırmanız doğrultusunda bir öneri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2022)
Duygusal konularda aceleci yargılar ve kararlar içindesiniz. Bu aceleciliğin yol açtığı çözümsüzlükle ilgili, yine de yapabileceğiniz çok şey var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed