Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Teminat verdiğiniz konularda ilerleme sağlamanıza yardım edecek fırsatlar ortaya çıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Akraba ilişkilerinizde hissettiğiniz boşluğu bugünlerde doldurmayı düşünebilirsiniz. Bunun fırsatlarını yakalayacaksınız. Yakın çevrenizde çok yıpratıcı konulara saplanıp kalmaktan kaçınmanız gerekiyor. Bir dostla, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde pek göze çarpmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Arkadaşlarla bir araya gelip sohbetin belini kırmak için uygun bir gün. Bugünün konusu tamamen duygusal boyutta ve anın tadını çıkarmaya yönelik. Grubun içine dışarıdan gelen birilerinin samimiyetsiz tavırları sohbetin büyüsünü bozabilir. Böyle bir duruma izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Ortaklaşa konular ve ilişkiler açısından yaşanan zorluklarınız sizi gergin kılıyor. Kendinizi kontrol etmeye bakmalı bu süreci dikkatli geçirmelisiniz. Yeni öneriler alacağınız bu günlerde tek başına karar vermek zor olabilir. Yenilenmeleri kabul etmeniz halinde işbirliği geliştirebilirsiniz. Zira ortaklıkların parasal yönü yarından itibaren sizi yeni kararlar almaya itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
İnsanlara gösterdiğiniz saygıdan dolayı işyerinizde kısa bir zaman içinde sevilen insan haline geldiniz. Bu tutumunuzu devam ettirdiğiniz sürece işinizde yükselmemeniz için hiçbir sebep yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz. Bazı harcamalarınız lüzumsuzluğu konusunda aldığınız uyarılara tepkimeci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2023)
Yabancı çevreler ya da tanımadığınız kişilerden alacağınız önerilere açık olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed