Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Bırakın olaylar kendi hızında gelişsin. Hızı arttırmak, tavuk yakalamak için aniden kümese koşmakla aynı anlama gelebilir. Mevcut problemleri görmezden gelirseniz, duygusal çıkışlar söz konusu olabilir. Farklı açılardan düşünmeniz herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek işe yarar çözümler bulmanızı sağlayabilir. Doğru bütçe yaparsanız daha azıyla idare etmenizi sağlayacak çözümler üretebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Kendinizi bazen boş yere üzüyor ve sanki bunun koşullarını oluşturuyorsunuz. Bu daha çok sabırsız, aceleci davrandığınızda oluyor. Günün ilerleyen saatlerinde bir konuyla ilgili inatla sürdüğünüz izde bir ipucu yakalayacaksınız. Ama bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bu, size insanlara daha güvenli olma konusunda bir ders olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
ENDİŞE İÇİNDESİNİZAŞK: Elini tuttuğunuz her karşıcinse güven duyuyorsunuz. Kısabir süre sonra hayal kırıklığıyaşayarak kendi dünyanıza dönüşyapıyorsunuz. Bunu karşı tarafahiçbir zaman belli etmeyin.İŞ: Birilerinin yardımı olmadanustaca başardığınız birçok işiniz var ama hernedense bugün kendinizi suçluyor ve endişetaşıyorsunuz. Böyle davranarak işinizde başarısağlayamayacağınız bir gerçek.SAĞLIK: Birçok hastaya yardımcı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Bugün trafikte her zamankinden daha dikkatli olmaya çalışın. Bir de özellikle işyerinde bazı görüşmelerin içeriği kişisel çatışmalara doğru kayabilir. Ama sizin bu insanların içinde bir duruşunuz var. Ölçüsüz bir hareketle değerinize zarar verecek bir ortama yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
İş hayatınızda sizi önemli yerlere getirecek görüşmeler yapılıyor. Bunlardan yakında haberdar olacaksınız. Çalışmanızla başarı sağlıyor ve ödülü hak ediyorsunuz. Bugün aşk ve iş yaşamınız umutlarla dolu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Kimi zaman en ufak bir şeyin hesabını yapıyor, kimi zamansa olmadık yerlere büyük miktarlar harcıyorsunuz. Bütçe planlamanızdaki (ya da planlamamanızdaki) bu dengesizlik ay sonunda sizi şaşırtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2022)
Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Duygusal durumunuz tüm yaşamınız üzerinde çok etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed