Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
İkili ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar ve iş birlikleri ön planda. Ne olursa olsun durağan kalmamalı ve ilerlemelisiniz. Mücadeleci ortamlar ya da rekabet pişmanlık duyabileceğiniz ani tepkilere yol açabilir. Ne kadar sakin ve mantıklı davranırsanız zorlukların üzerinden gelmeniz o kadar kolay olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugün sizden fikirlerinizi isteyecek bir arkadaşınız olabilir. Ne söyleyeceğinizi bilemeyeceksiniz. İçinizden geldiği gibi konuşun. Bugün sizin için biraz sıkıcı bir gün olması nedeniyle akşam değişik bir şey yapmak isteyeceksiniz. Yurt içinde çıkacağınız kısa tatile sizinle gelecek olan arkadaşınızın son anda bir engeli çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Kendinizi mutlu hissediyor olabilirsiniz. Ancak aklınızda bazı çelişkili sorular var. Cevaplarını bulmak için çırpınıyorsunuz. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla zaman geçirmelisiniz. Çevrenizde sizi destek olmak isteyen insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Rahat ve güven veren duruşunuz çevreniz tarafından takdir ediliyor. Ödemelerdeki aksaklıklar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Pozisyonunuzu ve ikna kabiliyetinizi geliştirerek bu soruna kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Çıkacağınız bir iş seyahatinde mesleki ufkunuz oldukça genişleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Yakın beraberlikler ve ortaklaşa konular sizi dışsal koşulların içine çekmekte. Başkalarının beklentilerine ayak uydurmak ve olası anlaşmaların getireceği sonuçlara odaklanmak doğru olacak. Mümkün olduğunca kişisel çıkarlarınızı korumalı, esneklik göstermelisiniz. Hayatın keyifli yanları, hobilere olan merakınız size olsun iyimserlik katmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
İş yaşamınızda oldukça yoğun olacağınız ve çalışmalarınızı kararlılıkla devam ettireceğiniz bir gündesiniz. Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bazı gelişmeler sizi strese sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugün ailenizle yapacağınız bir toplantı sonrası elinizden para çıkması söz konusu olabilir. Canınızı fazla sıkmayın bu para size yakın zamanda geri dönecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Çevrenizde gördüklerinizden bu kadar çok etkilenmeniz yüzünden sıksık sorunlar yaşayabilirsiniz. Attığınız adımın yarın size ne getireceğini neler götürebileceğini iyice hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed