Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Diğerlerinin hızıyla koşmaya çalışmalı veya onların müziğiyle dans etmelisiniz. Bu sizi rahatsız edecek olsa bile geçici bir süre için sakinliği korumın tek yolu olabilir. Bazı konuları sonuna kadar zorlayabilirsiniz, ancak başkalarının sınırlarını ihlal etmemeye özen göstermelisiniz. Ailenizden veya komşu, akraba veya yakın çevre gibi kişilerin motivasyonu beklenmedik bir yardım sağlayabilir. İşinizi bir an önce tamamlayıp keyifli planlar yapabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldırabilir. Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman zor bir insan da yapabiliyor sizi. Bazı kararlarınızı o kadar da ince eleyip sık dokumanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Çocuksu tarafınız ortaya çıkıyor. Şakacı ve eğlenceli yönünüzle dostlarınız arasında aranılan kişi oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Sizden çoğunluğa uyum sağlamanız beklenebilir. Oysa siz olduğunuz gibi görünmek isteği duyacaksınız. Karşı çıktığınız tavır ya da görüşler varsa bunları isyankâr bir tavırla değil de anlaşılmak amacıyla dile getirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Sizi sınırlayan koşullar geri planda kalırken, eğitim hayatınızda verdiğiniz mücadele sürüyor. Daha sık yolculuk yapabileceğiniz gibi, iş açısından ortaya çıkan gelişmeler organize olma zorunluluğu getirmekte. Yeni kişilerle ilişkilerde ise çatışmadan ilerlemek, farklı görüşleri daha esnek karşılamak gerekiyor. Uzaklardan gelebilecek haberlere güvenmemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Çalışma koşullarınız oldukça ağır, yoğunluğunuz günden güne artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Uyarılara hak veriyor olmanız, uyaranlarınız için artık bir anlam taşımıyor. Parayı elde ederken gösterdiğiniz çabanın çeyreğini, parayı elde tutmak için gösterebilseniz maddi sıkıntılarınız bitecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Aşk hayatınızda büyük bir yanılsama içersindesiniz. Sizi hala geçmişe bağlayan bir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed