Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bazı konularda bazı kişilere ne kadar ileri gidebileceğiniz gösterme dürtüsüyle başa çıkamayabilirsiniz. Bugünlerde, karşınızdaki kişilerin sorumluluk almasını bekliyorsanız yanılabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Zekayı kullanma biçimini gösteren Merkür Yayı olumsuz etkilemekte. Bu yüzden zihinsel faaliyetlerinizde bir kargaşa yaşayabilirsiniz. Önemli ayrıntıları gözden kaçırabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içerisinde bu dikkatsizliğinizin sorunlarını yaşayabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki sorunları aşma konusunda onlardan ilk adımı bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
AŞK: Çok anlayışlı ve hoşgörülüolamaya karar vererek sevdiğinizkişi ile aranızı düzeltiyorsunuz.Hayatı çok ciddiye alarakduygusal davranıyorsunuz.Bekarlar için evlilik teklifi olabilir.PARA: Kendi yeteneklerinizikeşfederek sakin ve tutarlı olmalısınız. Birçokkonuda başarılı olduğunuzu kanıtlamıştınız.Gerçek değerinizi keşfeden çok özel insanlar var.SAĞLIK: Sağlığınıza bugünlerde pek fazla önemvermiyor yiyeceklerinizin dozunu kaçırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Dolunayla birlikte yakın çevrenizdeki kişilerle önceliklerin benzememesi nedeniyle çatışmalar yaşayabilirsiniz. İletişim ve eğitim konularıyla ilgilenmek, komşu ve yakın akrabalara zaman ayırıp yakınlaşmak için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Sigorta primleri, borç alacak konuları sizi daha fazla meşgul edebilir. Beklenmedik krizlerin getireceği sorunları aşmaya çalışmak önceliğiniz olmalı. Başkalarının maddi imkanlarından ölçülü biçimde yararlanmak adına girişimler yapabilirsiniz. Ortaklaşa finansal anlaşmalar öne çıksa da kontrolün sizin elinizde olmayacağı koşullar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2022)
İş hayatınız biraz çetrefilli. Dolanmış misina gibi karmaşık ve gayri memnun ilişkiler içindesiniz. Aradığınız çıkışı haftanın içinde bulacaksınız. Eski bir iş arkadaşınızın sizi bu karmaşanın içinden çekip alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bu hafta yabancı ülkeler ve kültürlerle ilişkilerinizde yoğunlaşma gözlerken , yeniyi keşfetmek için büyük bir arzu duyabilirsiniz. Ticari ve finansal konularda girişimler yapmak için uygun bir devredesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Düşüncelerinizi bir noktada toplamakta ve konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kafanızı bazı şeylerden arındırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed