Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bazı durumlarda bu aceleci açık sözlü davranışlar sizi yanılgıya düşürebiliyor. Çok yakın arkadaşınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendiren bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Kaos... Aşk hayatınızdaki ufak tefek hatalar siz yok saymaya çalıştıkça büyüyor. Partnerinizi karşınıza alıp ciddi bir konuşma yapmalısınız, yoksa arada soğukluk olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Kendi sorumluluklarınızdan ziyade başkaları adına aldıklarınız sizi daha çok yoruyor bu günlerde. Kardeşiniz veya bir yakınızla ilgili sorunlara çözüm bulmanız gerekebilir. Ancak biraz daha yumuşak ve paylaşımcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün kişisel gelişim ve hafifleme konuları öne çıkıyor. Karşılaşacağınız olaylar sayesinde size yük olan konuları fark edeceksiniz. Çok fazla sorumluluk almanın sizi yorduğunu ve rahatlamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Kendinizi biraz hayatın akışına bırakmalısınız. Bütün sorunları çözmek sizin işiniz değil. Ayrıca karşınıza eğlenmek için güzel fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Günü daha önceden belirlenmiş iş konulu randevunuz yaklaştıkça heyecanınız artıyor. Bu görüşmeden çok şey bekliyorsunuz Son günlerde yavaş, yavaş da olsa hareketliliğe doğru bir gidiş gözleniyor..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para konularında çok tutumlu davranıyorsunuz. Hatta gereğinden fazla tutumlusunuz. Yapmanız gereken zorunlu harcamaları bile erteliyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkmanızın anlamı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak değişken bir mizaç gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed