Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Bugün ve önümüzdeki birkaç gün bazı tatsız diyaloglar ve pürüzler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla bir takım kişilerin yarattığı problemlerle meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz. Bu kişilere engel olmazsanız, kendinizi can sıkıcı tartışmaların içinde bulabilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Akraba ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde coşkulu kutlamalar var. Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, bazı yakınlarınızın da itelemeleriyle yakın bir zamanda işleme koyacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama bu yola sizi teşvik edenlerden etkileneceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Sonucu ne olursa olsun girmekistediğiniz yola adımınızıatıyorsunuz. Ancak bugünlerdeatacağınız adımlar sizlere başarıgetirmeyecek. Yanlış kararlararifesindesiniz. Bu durum işinizioldukça zora sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Yurt dışıyla teması olanlar sevindirici haberler alacak. Şimdiden gerekli hazırlığı yapın. Yeni ufuklar yeni umutları da beraberinde getirir. Sağlam bir strateji uygulayarak geleceğinizi ganati altına alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Çalışma koşulları, artan iş temposu sizi huzursuz edebilir. Yenilikler denemeye çalışmalı, düzen değişikliklerine adapte olmalısınız. Daha fazla detayın öne çıktığı iş konularında organize olmanız gerek. Yeteneklerinizi öne çıkaracağınız şartları kullanmak isterken kişisel disiplininizi korumanız. Geçmişten gelen bir sağlık problemi yıpratıcı olabilir. Dikkati olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2022)
İşyerinizde sorun çıkartanlarla oturup konuşmaktan bir netice alamadınız. Nasıl davranmanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Bazı sorunların sonuna kadar üzerine gitmemenin, onların devamına yol açtığını unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir. Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Yeniliklere açık olmanıza rağmen ayakları yere basmayan projeler ve gerçekçi olmayan düşünceler sizi yanıltabilir. Aşırı hevesinizi dengelemeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed