Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Uzun vadeli planlarınız konusunda kendinizi sorgulayabilirsiniz. Özgüveniniz arttıkça başarı oranınızda yükselecektir. Evinizde, yaşadığınız yerde, iş yerinizde veya yakın çevre ilişkilerinizde rahatınızı veya verimliliğinizi arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Eski tanıdıklarla iletişime geçmek veya eski fikirleri canlandırmak faydalı olabilir. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ya da o değişimler sizi bulacaktır diyebilirim Niobe’ce. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Kişisel girişimlerinizi uygulama fırsatları bulabilirsiniz. Kendinize güveniniz meslekyaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı. Eşiniz ve ortaklarınızla sorumluluk ve yönetim konularında tartışabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Satürn ve Venüs ün olumlu etkileri kendinizi ödüllendirme isteğinizi güçlendiriyor. Çevresel şartları kolaylıkla değerlendirebileceğiniz bugün iletişim yeteneğinizden yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Aşk sözleri size hiçbir şey ifade etmiyor. Onunla sıkıntılarınızı paylaşınki size yardım edebilsin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
İçinde bulunduğunuz yakın çevre size istediğiniz gibi bir manevra alanı bırakmıyorsa yön değiştirmek ve kalıplarınızdan sıyrılıp adım atmak aslında o kadar da zor değil. Eşinizle birlikteyken yeni bir yol daha kolay olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Yapılması gereken pek çok iş sizi meşgul etmekte. Her açıdan işte ve parasal konularda daha disiplinli hareket etme gereği duyacaksınız. Maddi konularda daha gerçekçi kararlar almanız gereken bu süreç dikkatli kullanılmalı. Göz ardı edebileceğiniz konular kayıp getirebilir. Belki de bilinçsizce yapacağınız harcamalar sonucu üzüleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri gibi görünüyor. Yakında, hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Bugünlerde önemli bir para haberi alabilirsiniz ve uzun süredir beklediğiniz rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzla ilgili sevindirici bazı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Bugünlerde ayağınızı sağlam basmanız gerekiyor. Zaman ve para yitirip gerilim yaşadığınız bir oluşumun içinden bir an evvel çıkmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed