Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Farklı yerler görmek, seyahat etmek, akraba ya da arkadaş ziyaretleri, uzaklardan gelen kişiler veya uzak yerlere ziyaretler üç hafta boyunca gündemde olabilir. İlişkileri kuvvetlendirme amacındasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Bugün yaşamınızdaki düzeniniz yeni düşünceler geliştireceksiniz. Bugün bazı küçük sorunlar sizi rahatsız edebilir yada bunları gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde sakin tutumlar edinmelisiniz. Uzun zamandır kendiniz için zaman ayırmıyorsunuz, bunu düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Dönüşü olmayan hatalar yapmaya başladığınızı fark ettiniz ve yarı yoldan dönmeyi başardınız. Özlediğiniz insanları görmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Etrafa yansıtacağınız enerji hevesli, hırslı, hakkını arayan, ne istediğini bilen ve bunun için mücade-le eden biçimde olacak bugün. Ancak takdir ve beğeni gazına gelip çevrenizdeki insanların istek ve heveslerini yok saymayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Akılcı adımlar atmanız gereken günler içindesiniz. Para durumunuzu yeniden gözden geçirdiğiniz bu dönem çalışma kapasitenize hız vermelisiniz. Zira işle ilgili yeni konular ve getireceği kazançlar söz konusu. Bu alanda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kişisel becerilerinizi öne çıkarmalı, gruplardan gelecek kaynaklar üzerinde durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2022)
İş yaşamınızda huzur var. Bir arada çalıştığınız yetkili, yetkisiz herkesle çok düzeyli ilişkiler içine girmişsiniz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2022)
İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor. Para ilişkilerinde uğradığınız birçok haksızlığı hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2022)
Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed