Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (7 Ekim 2013)
Diğerlerinin isteklerine göre davranabileceğiniz bir gün. Eski bir tanıdıkla karşılaşmak veya bağlantı kurmak bazı konulara yaklaşımınızı değiştirebilir veya aklınıza yeni şeyler getirebilir. Stresten uzak durun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (7 Ekim 2013)
Akraba ilişkilerinizde yakın bir zamanda bazı karışıklıklar olabilir. Uzak durmanız istenecek ve siz gönüllü olarak buna uyacaksınız. Dün duyduğunuz söylentinin aslını astarını boşuna araştırıyorsunuz. Uzun zamandır sürdürdüğünüz kuşkuculuğun peşinden biraz güç kurtulacağınız derin bir yalnızlık duygusu gelebilir. Kendinizi fazla başıboş bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (7 Ekim 2013)
AŞK: Bugün partnerinize karşıgereksiz gurur yapmanız onuncanını sıkıyor. Böylelikle aranızdasorunların başlaması kaçınılmaz.Ancak o da sizi gözden çıkarabilir.Onun değerinizi bilmelisiniz.İŞ: Şanınız ve şöhretiniz kendihırsınızla artacak. Bugün yeni işlerle uğraşabilirve ekstra gelir elde edebilirsiniz. Sıkıntılarınızdageçiş dönemi yaşıyor gibisiniz. Etkin birkonuşmacısınız. Size olan güveni sarsmamalısınız.SAĞLIK: Gözlerinizi yoruyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (7 Ekim 2013)
Dışarıya uyumlu görüneyim diye içinizde biriktirdiğiniz kızgınlıklar hedefinden sapıp sevdiklerinize parlamanıza neden olabilir. Stresi azaltmak için okumak, gezip yeni insanlar tanıyıp yeni ilişkiler oluşturmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (7 Ekim 2013)
Oldukça yoğun zamanlara başladınız. İş hayatında aldığınız sorumluluklar sürerken, takım çalışmalarında ortaya çıkan gelişmeler sizi meşgul edecek. Yeni bir konunun getireceği organizasyonlar, geleceğe dönük planlar açısından yeni hedefler belirlemektesiniz. İşten gelen maddi destekler sayesinde pozitif planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (7 Ekim 2013)
Yeteneklisiniz. Ortalama bir çabayla birçok hedefinize ulaşacaksınız. Bu günlerde işlerinize daha sıkı asılmanız gerekebilir. Hedeflerinizi ve yakın zamanda yapmayı planladığınız büyük masrafları erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (7 Ekim 2013)
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (7 Ekim 2013)
Yakın gelecekte ciddi bir para ihtiyacına gireceksiniz. Bu sizi bir ek gelir arayışına yönlendirecek. Kazancınız ve gereksinimleriniz arasında doğru dengelemeler yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (7 Ekim 2013)
Belli bir yılgınlıkla sırtınızı dönmek niyetinde olduğunuz kişinin ciddi anlamda desteğinize ihtiyacı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142273 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed