Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Eğer kendinizi aniden hassas bir konunun ya da tartışmanın içinde bulursanız harareti arttırmamaya dikkat edin. Ekip çalışmaları, ortaklık veya iş birliği gerektiren işlerde artış yaşanabilecek günlerdesiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi de düzenleyebileceğiniz, sorunlarınızı konuşarak çözebileceğiniz günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bugün ev hayatınızda sevindirici sürprizleriniz olabilir. Yakınlarınıza bağlılığınız, aldığınız bazı kararları yeniden gözden geçirmenize yol açacak. Sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Sade bir insan oluşunuz, ilişkilerinizde kolaylıklar sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Parasal sorunlarınızı aşmak için kendinize göre ilginç çözümler üretmektesiniz. Ancak fikirleriniz çok eski.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Düşündüğünüz bir plan gerçekleşecek. Dostlarınızın desteğini üzerinizde hissetmek size mutluluk ve güven duygusu verecek. İleri-ye dönük bir planınız var. Bunu uygulamak için hareke-te geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Kısa sürede çok iş planlamanız ve hayata geçirmeniz gerek. Zaman alan uğraşları öne çekerek verimli sonuçlar almalısınız. Çift durumların öne çıkacağı iş koşulları sizi huzursuz edecektir. Aynı zamanda beraber çalıştığınız kişilerin yaratacağı sorunlar zorlayı görünüyor. İşte var olan imanları kullanmanız ve yeteneklerinizi değerlendirmeniz lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2022)
İş hayatında otoriter ve kuralcı özellikleriniz var. Yeterli bulmadığınız bir çalışma arkadaşınızın, tanıdığınız fırsatlar karşısındaki azimsizliği sizi düşündürüyor. Tavır belirleme güçlüğü çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Aynı ölçüde gönül zenginliği içinde olduğunuz, aynı cömertlikleri gösterdiğiniz bir arkadaşınız, sizin kadar parasızlık yaşamıyor. Problemin onda değil, sizde olduğunu görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli. Bugünlerde bazı konulara daha serinkanlı yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed