Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Belli stratejiler ve taktikler uygulanması gereken günlere giriyorsunuz, olası ilişkiler veya iş birlikleri söz konusu olmaya başladığında(yakında!) söylediklerimi hatırlamanızda fayda var. Evinizle ilgili değişiklikler veya yenilikler sevdiğiniz kişileri memnun edebilir. Daha fazla para kazanmanın ya da belli yeteneklerinizi paraya dönüştürmenin yollarını arayabilirsiniz. Konuşmaktan çok eyleme geçilmesi gereken günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Tek sorununuz birlikte olmak istediğinizin kişilerin sizin enerjinize ayak uyduramaması. Bugün birkaç ayrı grubu bir araya getirmek çabası içinde olabilirsiniz. Bir davet verebilir ya da bir davete çağrılabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Kartınız İmparatoriçe... Eğer sizler bayansanız cesur, atak ve her işin üstesinden gelebileceksiniz. Şayet erkekseniz sizleri arzu eden karşı cinsle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Mesleğinizle ilgili bazı tereddütler gündeme gelebilir. Değişken ve aceleci tavırlarınız yüzünden maddi kayıpları yaşayabilirsiniz. Sosyal statünüzü etkileyecek görüşmeler yapacaksınız. Sözlerinizi doğru zamanda kullanmalısınız. Kibirli davranışlarınız çevrenizdeki insanları sizden uzaklaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
İçinde bulunduğunuz şartlar halen sizi sıkıştırmakta. Henüz olgunlaşmamış konuları beklemeye almanız, hazırlık sürecini kabul etmeniz gerek. Kararlarınızı ertelediğiniz bu günü daha sakin geçirebilirsiniz. En azından işte yaşanan beklemeler ve yuvaya ait sorunları düşünmek için zamanınız var. Hayata daha iyimser bakmanız size yeni bir enerji taşıyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Parlak bir geleceğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Bazı durumlarda elinizdeki yetkileri sonuna kadar kullanmakta tereddüt ediyorsunuz. Kendinizi bu konuda biraz rahatlatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Yakında para bakımından rahatlayacaksınız. Alacaklarınız üzerinde yoğun çalışın, borçlanmayın, planlı harcayın, gönlünüz rahat olacak. Harcamalarınızı ayın ilk günlerinde belirlemeniz de oldukça faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Çalışma hayatınızda değişik fikirlerinizle ilgi çekiyorsunuz. Düşüncelerinizi alçakgönüllü sergileyişiniz, bazı çekememezlikleri önleyemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed