Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
İşinize konsantre olmanız ve belli değişiklikler yapabilmeniz durumunda, iş hayatınızda fark yaratabilir ve finansal anlamda geleceğiniz için olumlu bir adım atmış olabilirsiniz. Belirsizlik içeren duygusal konularda risk almanız gerilime veya zaman kaybına neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bugün kendinizi oldukça güçlü ve enerjik hissedeceksiniz. Alacağınız bir haberle günü birlik yolculuk yapacaksınız. Çevrenizdekilerin istekler doğrultusunda daha düzenli bir yaşam tarzını deneyeceksiniz. Değişimlere ayak uyduracaksınız. Bugün ihmal ettiğiniz aile büyükleriniz beraber eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Onları vereceğiniz güzel haberleriniz ile mutlu edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Ticari gezilerinizde çok fazla umutlu olmayın. Astrolojik açıdan maddi şansınız pek iyi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bugün huzurlu zaman yaratabilmek için en çok kendi dinginli-ğinize ihtiyaç var. Dengeleyici ve mutluluk yaratan bir ruh hali için başkalarının size vaat ettiği bir şeylere ihtiyaç duymuyorsunuz. Yani her şey sizde bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bugün yapacağınız araştırmalar sayesinde uzun süreli projelerinizi önemli ölçüde ilerletebilirsiniz. Gün içinde bir araya geleceğiniz kişilerle yaptığınız sohbetler, çalışmanızı çok yönlü hale getirebilir. İlginç fikirleri kaçırmayacaksınız. Tabi geniş vizyonunuz bu insanların desteğini almanızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bütün işler birbiri arkasına sıralanmış durumda hangisine öncelik vereceğinizi şaşırmış durumdasınız. Ãœstelik sizi bekleyen iş gezileri de var. Bütün bunların yanında hala aklınızda yapmak istediğiniz ayrıca işler var. Bu kadar işe boğulmanız ne derece sağlıklı siz karar verin. Bir süre kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın. Bu şekilde her işi üstünüze almak istemeniz çalışmayı sevmenizden kaynaklanıyor ama insanların sizin bu isteyinizi kullanmalarına da izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Abartılı bilgilerle gergin saatler yaşayabilirsiniz. Gerçeği öğrenip sakinleşeceğiniz dakikaya kadar bir, iki ilişkinizde tehlike arz edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed