Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Birtakım nedenlerle ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince üzerine düşmeniz halinde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. İyileşme için biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak ve onlarla olan bağınızı daha da güçlendirecek. Birlikte çıktığınız karşı cinsten biri varsa sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2023)
Güne keyifsiz ve sıkıntılı başlayacaksınız. Bu psikoloji sizin sinirli ve gergin olmanıza neden olacak. Bu gerginliğinizi yakın çevrenizdeki insanlara yansıtabilir ve onların kalbinin kırılmasına neden olabilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha sakin ve kontrollü olmayı başaracaksınız. Kendinizi her zaman kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
İstekleriniz gün geçtikçe artmakta. Mali sorunlar yaratarak hayatınızı zora sokabilirsiniz dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Evle ilgili konularda size ihtiyaç duyulabilir bugün. Sadece uzaktan destek vermek yetmeyip fiziksel olarak da güç ortaya koymanız enerjinizi yettiği kadarıyla harcamanız gerekebilir. Aile içi görüş ayrılıkları varsa çözün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bugün ender rastlanan bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın önemini ilk bakışta anlayamayabilirsiniz ama sizi çok iyi bir noktaya taşıyabilir. En azından bu iş üzerinde bir kaç gün düşünmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artıyor. Fakat henüz beklediğiniz sonucu alamadınız. Bugün aynı ortamda olabilirsiniz, duygularınızı açmak için harekete geçmenin tam zamanı. İş hayatınızda yeni projeler ve yeni yatırımlarla ilgili karşınıza sürpriz fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2023)
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve ayrıntılara dikkat edeceksiniz. Küçük imkanları iyi değerlendirmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2023)
İş yaşantınızdaki yoğunluk ve vazgeçemediğiniz sosyallikler arasında seçim yapmalısınız. Bu, bedensel sağlığınız için gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed