Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
İş birliği yapmak veya diğerlerinin desteğini beklemek için doğru bir gün olmayabilir veya önceden verilmiş sözlerinin arkasında durmayan kişiler sıkıntı yaratabilir. Olayların yerli yerine oturması için zamana ihtiyaç var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var. Masraflı bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Tartışmalı günler geçirebilirsiniz. Kendinizi kanıtlama çabası içindesiniz. Bu yüzden tartışmaya açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz size başarıyı getiriyor. Ticari yeterliliğinize pek güven duymayışınız, bazı fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Hesapsız harcamalarınızdan artık vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Sizi motive eden pek çok konu öne çıkıyor. Detaylı uğraşların altından kalkabilecek planlar yapabilir, iş ortamında son derece etkin zamanlar geçirebilirsiniz. Fazla çalışmak ve başkalarının sorumluluğunu almak sizi yormuş olsa da, yeni organizasyonlar için enerjiniz var. Yeni arkadaşlıklar edineceğiniz yurt dışı seyahatleri gündeminizde önemli bir yer tutacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz. İşinize olan hakimiyetiniz kısa zamanda bu sorunları azaltacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Birkaç yerden elinize geçecek paralar var. Borçlular vereceklerini kısmen de olsa ödeyecekler. Lükse olan düşkünlüğünüz ile tasarruf zekanızı dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2022)
Ay, iş yaşamınızdaki etkinliğinizi ve verimliliğinizi gündeme getiriyor. Düzene ve organizasyona fazla önem verebilirsiniz. Sağlığa dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed