Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Sizin için çok fazla anlamı olmayan konuları müzakereye açmadan önce iyi düşünmelisiniz. Aksi takdirde, olaylar aleyhinize gelişebilir. İş hayatınıza özen gösterin. Pozisyonunuzu güçlendirmek, ek görevler almak veya yeni işlere başlamak için olumlu günler. Kıskanç kişiler sizi kötü göstermek isteyebilir. Sert tepkiler verseniz de, dürüstlüğü elden bırakmamalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün gayet aktif ve dinamiksiniz. Disiplini elden bırakmayı düşünmüyorsunuz. Varmak istediğiniz yolda epeyce ilerlediğinizin farkındasınız. Yakınlarınıza gösterdiğiniz ilgi ve sevgi biraz baskıcı bir hal almaya başladı. Onların kişiliklerine saygı gösterdiğiniz anda ikili ilişkilerinizde kusursuz olacak. İşinizle ilgili kısa bir yolculuk yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün sizler açısından son derece keyifli gün. Uzaklardan gelen dostlarınızı yalnız bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Evdeki bir gerginliğe eğer yapıcı bir çözüm üretmezseniz bu sadece ailenizle ve eşinizle değil tüm diğer ilişkilerinize de gerilim olarak yansıyabilir. Yanında taşıyacağınıza atın bu gerginliği ve en azından anlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Çalışma ortamınız bugün bir parça gergin olabilir. Gizli rakipleriniz işinizi zorlaştırabilirler. Kendi görüşlerinizde ısrardan kaçının. Bugün olayların daha farklı olduğu boyutları olduğunu farkedebilirsiniz. Hayatınızın işiniz ve sorumluluktan ibaret olmadığını, dostlarınızın, evliliğinizin veya hobilerinizin de sizin için çok önemli olduğunu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Güneş enerjinizi planlama gerektiren konulara yönlendirmeniz gerektiğiniaçıklıyor. Önemli konularda girişim yapmak için yeterince hevesli olmayabilir bunun için ileriki zamanları beklemek isteyebilirsiniz. Organize çalışmalarınızda arkadaşlarınızdan alabileceğiniz güzel destek dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Yeni yaşadığınız bir vefasızlıktan çok etkilendiniz. Bu olaydan ders çıkartacağınıza, yeni vefasızlıklara davetiye vererek yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed