Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Bugün bazı önemli kararları vermekten kaçınmazsanız size sunulan birçok fırsatı yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Bazı eski şartlarla yeniden karşılaşacak ve daha önce farketmediğiniz bir durumu bu sefer sezerek kazançlı çıkacaksınız. Parayla ilgili konularda küçük olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir. Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir. Daima kendinize güvenmeli ve çevrenizdekilerin olurolmaz sözlerine kanmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
İki kimliği birden taşıyorsunuz; bir yandan uyumlu ve yaygın bir sempati halkasıyla çevrilisiniz, bir yandan da içinize kapanık, duyarsız biri gibi yaşıyorsunuz. Sizi en yakın arkadaşlarınız bile tanıyıp anlamakta zorluk çekiyorlar. Düşüncelerinizin derinliği sizin için bir avantaj oluşturuyor. Kibar ve etkili bir insan olmanız da önünüzdeki engelleri aşmanızı kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Ticari gezilerinizde çok fazla umutlu olmayın. Astrolojik açıdan maddi şansınız pek iyi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Klasik kalıplardan çıkarak orijinal projeler geliştirirseniz hem takdir toplayacak hem de maddi olarak rahata kavuşacaksınız. Sıra dışı bir ilişki körelmiş duygularınızı canlandırabilir. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Maddi konularda daha kazançlı çıkabilirsiniz. Çalışma kapasiteniz üzerinden yeni kaynaklar gelebilir. Aynı zamanda yeteneklerinizi harekete geçirecek olanaklar bulacaksınız. Kişisel gelirlerin artış göstermesi size daha fazla güven verecektir. Bütçenizi ve borç ödemelerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Yatırım odaklı planlarınızı rahat ilerleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
İşinizle ilgili konularda son derece isabetli kararlar alabilir ve başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak proje ve çalışmalarda gerçekten göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Uzun zamandır içine düştüğünüz parasal boşluktan kurtulacak ve yakın zamanda dilediğiniz gibi para harcayabileceksiniz. Alışveriş yapmayı gerçekten çok özlemiştiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Birtakım planlarınıza eleştirel bakılması sizi karamsarlığa sokmamalı. Bu eleştirilerle planlarınızı zenginleştirmeniz de mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed