Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Daha az eğlenceli olsa da, kabullenmeci değil, şüpheci ve sorgulamacı olmanın faydasını göreceğiniz günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (9 Eylül 2013)
Hareketli ve doyumlu bir yaşamınız var. Çevreniz her zaman kalabalık, aşk yaşamınız her zaman hareketli. Bir süredir içinizde bir şeylerin eksik olduğu duygusuyla yaşıyorsunuz. Nedenini, bir süre önce yaşadığınız bir ayrılığa bağlamanız anlaşılır bir şey. Bu duyguya kendinizi alıştırabilir, üzüntünüzün yerini tatlı bir özlemle değiştirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (9 Eylül 2013)
Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlar konumdasınız. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi iddialı koşuşturmacalar yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (9 Eylül 2013)
Kural koyan ve uygulanmasını bekleyen kişilere karşı sorgulayan tavırlarınız gerilim yaratabilir. Tepki göstermeden önce “benim de sorgusuz uygulanmasını beklediğim kurallarım var mı” diye bir düşünün. Anlayış gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Sosyal açıdan yeni çevreler ve tanışmalar söz konusu. Bu dönem kendinize güveniniz artarken, başkaları ile olan ortak değerlerin sorgulanma zamanı. Artık kendiniz dışındakilerin öncelikli olacağı faaliyetler size sorumluluk yüklemekte. Bir yandan da geçmişten bu güne gelen dostlukların getirdiği yükleri düşünmektesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (9 Eylül 2013)
Ciddi ve hayati önem taşıyan anlaşmaların eşiğindesiniz. Bugün bu anlaşmalarla ilgili bir tüyo size ulaşabilir. Heyecanlı olduğu kadar endişelisiniz de. Endişelerinizin yersiz olduğu kısa bir zamanda ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (9 Eylül 2013)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (9 Eylül 2013)
Parasal konularda çok sıkışıksınız fakat yine de harcamalarınızı kısıtlamıyorsunuz. Kredi kartı ve taksit borçlarınızı yakında ödeyemeyecek hale geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (9 Eylül 2013)
Arkadaş seçimlerinizde sizi etkileyen biri var. Bu ilerde baskı şekline dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142263 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed