Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Kuraldışı, geleneklere uymayan veya çok saygın görünmeyen seçenekler sunan ya da teklifler getiren kişileri ya da durumları reddetmenizde fayda var. Başta cazip gibi görünse bile, bu olayların getireceği ağır yükleri kaldırmak kolay olmayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkiler ve iş birlikleri açısından oldukça güzel ve sürprizlere açık birkaç günün içerisindeyiz. Yeni karşılaşmalar, eski ilişkilerde hareketlilik veya geçmişe dönük ilişkilerde sorunların tekrar ele alınması türünde gelişmeler yaşayabiliriz ya da yaratıcılık gerektiren işlerde oldukça keyifli sonuçlar ortaya çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (3.14/5 Puan / 7 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Çok sıkı aile bağlarınız var. Bu ilişkileri biraz daha verici olarak götürmek istiyorsunuz. Hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmeniz için size yapılan baskılar var. Onları dikkate almanızda yarar var. Geçmişte yaşadığınız böyle bir denemenin üzerinizdeki olumsuz etkileri sizi cesaretsizleştiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
AŞK: Objektif kararlarvereceğinize duygularınızlahareket etmeyi istiyor vesevdiğinize söyleyeceklerinizdegeri adım atıyorsunuz. Gün boyuiçinizi bazı korkular kaplıyor.PARA: Kendinizi bugün işyerinizde kullanılmış ve değer verilmeyen kişigibi görüyorsunuz. Enerji dolu olmanıza rağmenbugün çok pasif bir hal alıyorsunuz.SAĞLIK: Mars size zorlu bir gün yaşatabilir. Seskısıklığı veya boğaz ağrıları oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Özel hayatınızdaki sıkıntılardan şikâyetçisiniz.Çünkü bunlar size çok büyükbir sorunmuş gibi geliyor. İşinizeverdiğiniz önem, kimi zaman kararlarınızıuygulamanızı erteliyor. Mesleğinizin bu kadarkıymetli olması tabii ki çok güzel. Ama hayatınızındiğer alanlarına etki etmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
İş ortamındaki gelişmelere ve değişikliklere zaman ayırmanız gerekiyor. Yeni bir düzen kurmak için ofis ortamında yenilenmelere ayak uydurmalısınız. Daha fazla fedakarlık yapmanız ve hızlı hareket etmeniz gerekecek. Kendinizi yıpratmamaya bakın. Zira altınızda çalışan kişilerle yaşayacağınız sorunlar size beklemediğiniz engeller çıkarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Hep aynı işi yapmak canınızı sıkıyor olabilir, ama sizde kendiniz geliştirmek için bir çaba harcamıyorsunuz. Kendinize iş hayatınızda hedefler belirleyin ve o hedefler doğrultusunda hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Para konularında bazı önemli kararlar aldınız. Fakat bu kararları hayat geçirmek için uygun fırsatı bir türlü bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Yalnızlık küçük sorunları bile dev aynasında görmenize yol açıyor. Bu yüzden akşamki davette aşka duyduğunuz küskünlükten arınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed