Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Bugün duygusal olarak aşırı hassas durumdasınız romantik ilişkileriniz iyidir. Karşı cinste de romantizm uyandırabilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz fakat özellikle yeni başlayan ilişkilerde yaklaşımlar zor olabilir. En dikkat edilmesi gereken şey ebeveynlerinizle gerilimli durumlarda olmanız ihtimalidir. Fiziksel enerjiniz aşırı yüksek durumda olabilir. Fiziksel enerjiniz ani ve hızlı hareket etmenize ve bu yüzden de ufak tefek kazalar yapmanıza sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2023)
Yaşadığınız zorlukları aşmanızın tek çözümünün köklü bir değişiklik olduğunu düşünüyorsunuz. Bugün bu değişiklikle ilgili yaptığınız planlara bir yenisini ekleyebilirsiniz. Son yaptığınız plan gerçekleştirmeye en uygun olanı olabilir. Planınızı gerçekleştirirken başlangıçta yaşayacağınız zorluklar gözünüzü korkutuyor ama başka da çarenizin olmadığının farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
En yakın dostunuzdan ikiyüzlü davranışlar görebilirsiniz. Bunun için kendinizi çok fazla üzmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Ödün verdiğiniz konularda daha da ileriye gidip hakkınızı yemeye çalışabilir. Hem maddi hem de manevi anlamda saldırılara açık durumdasınız. Kendinizi korumaya alın ve kendiniz de başkalarına saldırmaya kalkışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Sizi ve planlarınızı engelleyen konular öne çıkıyor. Bazı ertelemeler yaşamanız söz konusu. Kendi içinizde yaşadığınız korkular nedeni ile hatalar yapabilirsiniz. Yabancıları içine alan planlarınızı bu süreçte bekletmelisiniz. Yakın çevreden gelecek desteklere güvenebilirsiniz. Hazırlık süreci içinde olmanıza rağmen, kişiliğinizi öne çıkaracak girişimler yapabilirisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2023)
Çalışma ortamınızda çıkarınıza gelişmelerin huzursuz ettiği biri var. Konduramayacağınız biri olduğu şeklinde duyumlar alabilirsiniz. Bir gurubun içinde iş yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2023)
Bugünlerde işinize gösterdiğiniz aşırı reaksiyon, sizin sabırsız ve alıngan bir yapıya sahip olmanızı ve olayları yüzünüze gözünüze bulaştırmanızı sağlıyor. Aşırı, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınarak, uyum sağlayabilmek için uzlaşma yoluna gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2023)
Parasal açıdan rahat olduğunuz halde kendinizi sıkıyor, zor günler için para biriktirmeye çalışıyorsunuz. Bugün yatırımlarınızla ilgili gelişmeleri takip edebilir, bazı dostlarınızdan fikir alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2023)
Bugün çevrenizdeki bazı insanların yalanları ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen tatsız bir olaya canınız oldukça sıkılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed