Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Sosyal ilişkiler ve etkinler için son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilir ve bunda son derece başarılı olabilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalık ortamlrda bazı konuşmalar yapmanız ve oldukça beğenilmeniz olasıdır. Şansa bağlı konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Sanata olan yatkınlığınızı da bu dönemde ölçebilir ve deneme imkanı bulabilirsiniz. Sanatsal konularda ortaklık ve birlik içinde çalışma eğiliminde olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Öncelikle size yöneltilen ve hayali görüp önemsemediğiniz bir teklifle çok şey kaçırdığınızı bilmelisiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız. Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
AŞK: Çok anlayışlı ve hoşgörülüolamaya karar vererek sevdiğinizkişi ile aranızı düzeltiyorsunuz.Hayatı çok ciddiye alarakduygusal davranıyorsunuz.Bekarlar için evlilik teklifi olabilir.PARA: Kendi yeteneklerinizikeşfederek sakin ve tutarlı olmalısınız. Birçokkonuda başarılı olduğunuzu kanıtlamıştınız.Gerçek değerinizi keşfeden çok özel insanlar var.SAĞLIK: Sağlığınıza bugünlerde pek fazla önemvermiyor yiyeceklerinizin dozunu kaçırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Eşinizin tatlı dili bugün sizi içine çekildiğiniz kapalı ruh halinden kurtaracaktır. Yeter ki ona bunun için izin verin. Eğer dinlemek istemezseniz hiçbir güzel sözü duyamazsınız. Bu konuda bugün kendinize bir şans tanıyın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Ay burcunuzda size yenilenme ve önemli adımlar atma fırsatı getiriyor. Kendinizi güçlü hissettiğiniz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Önemli girişimlerinizi yoluna koyacağınız bu günlerde parasal konular üzerinde de durmalısınız. Çalışmalarınız ve yeteneklerinizle çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sağlam bir bütçe planlaması için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
İnisiyatif kullanmada daha istekli ve kararlı olmanız gerekiyor. Bir resmiyet içinde değilse de yetkiniz altında olan insanların, sizin belirlemeniz gereken konulardaki ataklıkları düşündürücü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Çevrenizdeki pozitif düşünceleri iyi tespit etmeniz gerekiyor. Yatırım, parayı değerlendirme konularında kendinize karşı haksız güvensizlikler içindesiniz. Çok bilenlerin yanıltıcı özgüvenlerine fazla anlam yüklüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Çıkarlarını fazla ön planda tutan biriyle, onu yeterince tanımadan muhabbeti ilerletiyorsunuz. Bu konuda bir uyarı alabilirsiniz. Önemsemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed